Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

İZMİT PİRE İLAÇLAMA

İZMİT PİRE İLAÇLAMA

İZMİT PİRE İLAÇLAMA,

Kocaeli ilinde hizmet verdiğimiz İzmit Böcek İlaçlama, servisimiz ile pire problemi için en etkili çözüm yöntemlerini sunmaktayız. Pirelerden kurtulabilmek için bireysel yöntemlere başvurmak, pireler üzerinde etkili olmayacağından probleminizi çözmeyecektir. Üremenin de gerçekleşmesiyle pireler alanda daha fazla çoğalacaktır. Bu durumun önüne geçebilmek için mutlaka profesyonel bir ilaçlama firmasından destek alınmalıdır.

EVİNİZİ / İŞ YERİNİZİ İSTİLA EDEN PİRELERİN YAPILARI

Kanatları olmamasına rağmen özel tasarlanmış bacakları sayesinde çok yükseğe sıçrayabilen pireler, kan emici parazitlerdir. Boyutları yaklaşık 1,5 – 3,5 mm uzunluğundadır. Renkleri kırmızımsı kahverengidir. Vücudunda bulunan tüyler sayesinde hayvan kürküne rahat tutunabilir ve kolay hareket edebilirler.

Pireler hayatta kalabilmek için besin kaynağı olarak kana ihtiyaç duyarlar. Bazı durumlarda, daha önceden kanıyla beslendikleri canlılar artık ortalıkta olmadığında farklı konukçular bulurlar. Bu durum çok ciddi sağlık problemleri oluşturabilmektedir. Dışarıda bir farenin kanı ile beslenen pirelerin daha sonra evcil hayvanlar veya insanlarla beslenmeye başlamasını örnek verebiliriz. Bu şekilde pireler, çeşitli hastalıkların bulaşmasında başrol oynamaktadır.

PİRELER NASIL OLUŞUR?

Pire istilası genellikle evcil hayvanlar vasıtası ile oluşmaktadır. Bu böcekler, hayvanlar dışarıda dolaşırken üzerlerine yapışır. Daha sonra hayvanların tüylerini ve uyuduğu yerleri istila ederler. Evcil hayvanlar dışında, istila edilen alanın yakınlarında kedi doğumu veya kedi ölümü gerçekleştiyse pire problemi kaçınılmaz olabilmektedir. Profesyonel bir yaklaşım olmadan pirelerden kurtulmak imkansızdır. Reçetesiz alınan ilaçlar pire probleminizi bitirmek yerine, pireler üzerinde etkisiz olacağından probleminizin daha da artmasına ve büyük bir zaman kaybına sebep olacaktır. Siz farkında olmadan sokakta paçanıza bile tutunarak alana girip, üreyerek başınıza bela olabilecek bu haşerelerden kurtulabilmenin tek yolu, güvenilir bir böcek ilaçlama firmasından destek almaktır.

İzmit Böcek İlaçlama, en iyi pire ilaçlama şirketi olarak, sizleri pire problemlerinizden kurtarıyoruz. Bu hususta teknisyenlerimiz, deneyimli ve alanında yeterli bilgi ve donanıma sahipler.

PİRE İLAÇLAMA

Pire ilaçlamalarında Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylı ve ruhsatlı ilaçlar kullanmaktayız. Biyosidal olan ilaçlarımızın çevreye, insan sağlığına ve evcil hayvanlarınıza herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Pompa ve spreyleme yöntemi ile gerçekleştirdiğimiz pire ilaçlama hizmetimizde, uygulama sayısı alandaki böcek yoğunluğuna ve üremeye bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Pire problemi yaşamanız durumunda, verdiğimiz pire ilaçlama hizmetimizden yararlanıp, pire ilaçlama yöntemleri hakkında detaylı bilgi alabilmek ve randevu oluşturabilmek için 7/24 İzmit Böcek İlaçlama, İzmit Pire İlaçlama, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!