Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

İZMİT UYUZ BÖCEĞİ İLAÇLAMA

İZMİT UYUZ BÖCEĞİ İLAÇLAMA

UYUZ İLAÇLAMA,

İzmit Böcek İlaçlama, Kocaeli ilinde, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ilaçlar ile hizmet veren, sertifikalı ilaçlama şirketimizin servisidir. Uzun yıllara dayanan deneyimi ile dezenfekte, hamam böceği ilaçlama, yaban arısı ilaçlama, karınca ilaçlama, kuş biti ilaçlama, tahtakurusu ilaçlama, tahta kurdu ilaçlama, sinek ilaçlama, örümcek ilaçlama, yılan ilaçlama ve fare ilaçlama uygulamalarımızın yanı sıra uyuz böceği ilaçlama hizmeti de veriyoruz.

UYUZ BÖCEĞİ NEDİR?

İzmit ‘te oldukça sık karşılaştığımız böcek problemlerinden biri de uyuz böceği sorunudur. Uyuz böceği, 0,1 – 0,4 mm boyutlarında, çıplak gözle görülemeyecek kadar küçük bir böcek türüdür. Hayvan ve insanların derisi altına yerleşir ve yumurtalarını bu derinin altına bırakırlar. Genellikle dirsek, bilekler, koltuk altı, bel, kalça, göğüs ve parmaklar arasında görülmektedir.

UYUZ BELİRTİLERİ

Temas yolu ile bulaşan uyuz böceği, oldukça rahatsız edici problemler yaratmaktadır. Bu problemlerden en belirgin olanı, geceleri ağırlaşan yoğun kaşıntı ve deride döküntüdür.

Hijyeninize ne kadar dikkat ederseniz edin giysi, yatak gibi ortak kullanılan eşyalar vasıtası ile kişiden kişiye kolayca bulaşırlar.

UYUZ BÖCEĞİ PROBLEMİ KARŞISINDA YAPILMASI GEREKENLER

Öncelikle aile bireylerinden birinde uyuz teşhisi konulması durumunda, aile bireylerin hepsinin de tedavi altına alınması gerekmektedir. Doktorun vereceği ilaç ve losyonlar aksatılmadan eksiksiz bir şekilde kullanılmalı. Uyanır uyanmaz duş alınmalı ve nevresim, çarşaf, giysi, havlu, iç çamaşırı gibi kişisel eşyaların hepsi yüksek ısıda yıkanıp ütülenmeli. Bütün bunların yanı sıra % 100 çözüme ulaşabilmek için profesyonel bir ilaçlama firmasından mutlaka destek alınmalıdır.

İzmit Uyuz İlaçlama, olarak kesin başarı elde ettiğimiz uyuz ilaçlama uygulamalarımız ile sizleri uyuz böceği probleminizden tamamıyla kurtarıyoruz.

UYUZ BÖCEĞİ İLAÇLAMA

Uyuz böceği ilaçlamalarında Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylı, ruhsatlı ilaçlar kullanmaktayız. Biyosidal olan ilaçlarımız çevre ve insan sağlığına kesinlikle herhangi bir zarar vermemektedir. Ayrıca ilaçlarımızın rezidüel olmasıyla birlikte ortamda var olan giysi ve eşyalarınız üzerinde kesinlikle iz veya leke bırakmaz.

Pompa ve spreyleme yöntemi ile gerçekleştirdiğimiz uyuz böceği ilaçlama uygulamamız ile sizi bu dertten kurtarıyoruz.

Bize ulaşabilmek ve garantili uyuz böceği ilaçlama hizmetimizden yararlanabilmek için 7/24 açık olan 0850 808 87 11 numaralı Bilim İzmit Böcek İlaçlama çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!