Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

KADIKÖY PİRE İLAÇLAMA

KADIKÖY PİRE İLAÇLAMA

KADIKÖY PİRE İLAÇLAMA

Kadıköy böcek ilaçlama servisimiz, pire problemi için en etkili çözümleri sağlamaktadır. Pire ilaçlamada profesyonel destek önemlidir. Pirelerden kurtulmak için kişisel yöntemlere başvurmak, problemi çözmediği gibi sorunların daha da baş edilemez hale gelmesine ve ciddi sağlık problemlerine yol açabilmektedir.

Pire ilaçlama uygulamaları için destek alırken mutlaka iyi bir araştırma yapılmalı ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ilaçlarla hizmet veren ilaçlama şirketleri tercih edilmelidir.

PİRELERİN YAPILARI VE YAŞAM ALANLARI

Pire, oldukça küçük ve kan emici bir böcek türüdür. Boyutları 1,5 mm ile 3,5 mm arasında değişmektedir. Ilıman ve sıcak bölgelerden kutuplara kadar yayılım göstermiş olan bu böcek türü, memeli canlıların ve kuşların vücuduna tutunarak kan emer ve bu şekilde yaşamlarını devam ettirir. Genellikle koyu renkte olan pireler çok hızlı hareket eder. Özel tasarlanmış ayakları sayesinde şu zamana kadar dünyada bilinen en hızlı ivmeye sahip canlıdır. Yerden fırlatılan bir roketten 40 kat daha hızlı olabilir. Bu nedenle ışınlanır gibi anlık farklı yerlerde gözükür ve yakalanması oldukça zordur.

PİRELERİN ZARARLARI

Genellikle kedi, köpek, insan, ve kümes hayvanlarında bulunan pireler, ısırdıkları yerlere uyuşturmak için kullandıkları bir salgı enjekte etmesi sebebiyle kaşıntıya sebep olur. Alerjik reaksiyon gösterildiği halde ciltte kabarıklar ve kızarıklıklar oluşur.

Kan emdikleri konakları arasında yer değiştirirken son derece tehlikeli hastalıkları da bulaştırabilirler. Vebanın insanlara bulaşmasında baş rolü oynayan pire ortaçağda Avrupa nüfusunun yaklaşık dörtte birinin ölümünden sorumludur.

PİRELER NASIL ÜRER?

Dişi pireler tek seferde 50 yumurtaya kadar bırakabilirler. Ortalama ömürleri 4-12 hafta arasında olan pirelerin her biri hayatları boyunca 400’e kadar yumurta bırakmaktadır. Yumurtalarını memeli canlılar ve kuş türlerinin üzerine, yataklara, koltuk ve halılara, giysilere, döşeme boşluklarına vb. yerlere bırakırlar. Kadıköy böcek ilaçlama ekibimizle pire probleminize son verebilmek için sizlerin yanındayız.

PİRE İLAÇLAMA NASIL YAPILIR?

Kadıköy Pire İlaçlama, olarak uzman teknisyenlerimiz tarafından sıvı ilaçlama yöntemi ile ilaçlama yapıyoruz. Yumurtaların larvaya dönüşmeleri 3 ile 10 gün arasında gerçekleşir. Bu sebeple yapılan ilaçlama işlemi yoğunluk derecesine bağlı olarak, üremenin gerçekleştiği yerlerde ilk ilaçlamadan sonra 3 ile 10 gün arasında ikinci bir müdahalede bulunulabilir. Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı ilaçlarımızla verdiğimiz hizmetten yararlanıp, pire ilaçlama yöntemleri hakkında detaylı bilgi alabilmek ve randevu oluşturabilmek için 7/24 çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!