Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

KEÇİÖREN FARE İLAÇLAMA

KEÇİÖREN FARE İLAÇLAMA

FARE İLAÇLAMA,

Ülkemizde yaşanan en büyük haşere sorunlarından biri farelerdir. Bu kemirgenlerden bireysel yöntemler ile kurtulmak imkansızdır. Fare probleminizden kurtulabilmeniz için mutlaka profesyonel bir ilaçlama firmasından yardım almanız gerekmektedir.

Keçiören Fare İlaçlama, servisimiz, fare ilaçlama konusunda oldukça deneyimli uzman teknisyenlerimizden oluşmaktadır. Fare problemi yaşamanız durumunda 7/24 çağrı merkezimizi arayabilir, fare ilaçlama yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, garantili fare ilaçlama servisimizden istediğiniz gün ve saate randevu oluşturup faydalanabilirsiniz.

FARELER VE YAŞAM ALANLARI

Fareleri yaşadıkları bölgelere göre genel olarak 3 gruba ayırabiliriz;

Tarla faresi,

Ev faresi (Fındık faresi),

Lağım Faresi (Bir sıçan türü).

Fareleri vücutlarında toplam 4 tane ayağı vardır ve ayaklarının ucunda tırnakları vardır. Bu tırnakları sayesinde çok yükseklere tırmanabilirler. Kuyruklarını genellikle tutunma aracı olarak kullanırlar. Kuyrukları, boyutlarının 2 katı büyüklüğünde olabilir. Ağızlarında bulunan dişleri sayesinde mermer gibi çok sert cisimleri bile rahatlıkla kemirebilirler. Bu kemirme işlemi sonrasında dişleri körelir. Fakat kendini yenileyebilme özelliği sayesinde dişleri çok kısa zamanda eski sağlamlığına kavuşur.

Narkoz etkisine sahip bir tükürük salgıladıklarından, avları olan insan ve hayvanları kemirdiklerinde, bunu canlılar hissetmez. Oldukça keskin kulakları vardır. Göz açıp kapayıncaya kadar ortadan kaybolabilirler.

Çeşitli hastalıkları da beraberinde getiren farelerden kurtulabilmek için Keçiören fare ilaçlama olarak, siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

FARE İLE MÜCADELE

Fare ile mücadelede en etkili olan fare istasyonu uygulamasını kullanıyoruz. Ev, iş yeri, ofis, fabrika, otel, atölye, site, otopark, bina, bodrum vb. tüm açık ve kapalı alanlarda hizmet vermekteyiz.

FARE İSTASYONU NEDİR?

Fare istasyonu, sadece farelerin girebileceği şekilde özel olarak tasarlanmış, siyah, kapalı, kilitli kutulardır. Bu kutuların içerisine “pasta” olarak tabir ettiğimiz, farelerin çok sevdiği zehirli yemlerden koyuyoruz. Fareler, bu yemlerden kesinlikle yiyor. Küçük bir parça dahi yediklerinde ortamda var olan fareler ölüyor. Yemleri (zehirleri) yiyen fare, hemen orada ölmez. Çok ciddi bir su içme ihtiyacı duyar ve geldiği yoldan alanı terk ederek su içtikleri yer olan kanalizasyona gider. Orada su içtikleri an kan zehirlenmesinden ölür. Bu nedenle ortamda ölü fare görmezsiniz ve pis koku ile karşılaşmazsınız.

Fare problemi yaşıyorsanız, 7/24 Keçiören Fare İlaçlama, çağrı merkezimizi arayabilir, fare ilaçlama, fare istasyonu ve fare ilaçlama yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, garantili fare ilaçlama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı onaylı olup, çevreye ve insan sağlığına kesinlikle zararlı değildir.

BİLİM KEÇİÖREN İLAÇLAMA OLARAK HİZMET VERDİĞİMİZ MAHALLELER;

Karakaya, Karşıyaka, Hisar ve Kafkas, Çalseki, Kösrelik, Güzelyurt ve Sarıbeyler, 19 Mayıs, 23 Nisan, Adnan Menderes, Aktepe, Aşağı Eğlence, Atapark, Ayvalı, Bademlik, Bağlarbaşı, Basınevleri, Çaldıran, Çiçekli, Emrah, Esertepe, Etlik, Güçlükaya, Gümüşdere, Güzelyurt, Hasköy, İncirli, Kavacık, Subayevleri, Kalaba, Kamilocak, Kanuni, Karargahtepe, Köşk, Kuşcağız, Osmangazi, Ovacık, Pınarbaşı, Sancaktepe, Şehit Kubilay, Şenlik, Şenyuva, Şevkat, Tepebaşı, Ufuktepe, Uyanış, Yakacık, Yayla, Yeşilöz, Yeşiltepe, Yükseltepe, mahallelerinde hizmet vermekteyiz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!