Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

KEÇİÖREN GÜMÜŞ BÖCEĞİ İLAÇLAMA

KEÇİÖREN GÜMÜŞ BÖCEĞİ İLAÇLAMA

GÜMÜŞ BÖCEĞİ İLAÇLAMA,

Her türlü haşere sorunlarınıza profesyonel teknisyenlerimiz ile sunduğumuz hizmetlerin yanı sıra, böcek ilaçlamada en güvenilir şirket Keçiören Böcek İlaçlama, % 100 garantili ve kesin çözümlü gümüş böceği uygulama hizmeti de vermekteyiz. Son teknoloji ile gerçekleştirdiğimiz gümüş böceği hizmetimizden faydalanabilmek için çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

GÜMÜŞ BÖCEĞİ NASIL BİR YAPIYA SAHİP?

İsimlerini vücut renklerinden alan gümüş böceklerinin halk arasında bilinen diğer isimleri, nem böceği, rutubet böceği ve balık böceğidir. Daha çok rutubetli alanları kendilerine yaşam alanı olarak seçen bu haşereler, evinize / iş yerinize karton kutu, kağıt, kitaplar ve duvar kağıtları vasıtası ile girebilir. Yetişkin olan gümüş böceklerin boyutları genel olarak 7 – 15 mm arasındadır. Başının ön kısmında bir çift anteni bulunmaktadır. Kanatları yoktur. Antenlerini besin kaynaklarını bulabilmek ve kendi aralarında iletişim kurabilmek için kullanırlar.

GÜMÜŞ BÖCEĞİ YAŞAM ALANLARI

Rutubet böcekleri, ev koşullarına uygun 20 – 22 C derece ve % 50 – 75 oranında nemde yaşam faaliyetlerini sürdürürler. Yaşam süreleri 1 – 3 yıl kadardır. Nem böcekleri, gün boyunca duvar çatlakları ve küçük aralıklarda saklanırlar. Evin her yerinde karşınıza çıkabilirler. Gümüşçünler, ofis, kütüphane ve arşivleri de istila edebilirler. Yiyecek bir şey bulamadıklarında aç ve susuz haftalarca yaşayabilirler. Proteinli besinler ve kendi türleri de dahil ölü böcekler gümüş böceklerinin besin kaynaklarıdır.

GÜMÜŞ BÖCEĞİNİN ZARARLARI

Zehirli bir haşere türü olmayan nem böceklerinin, insanları ısırması veya sokmaları gibi durumlarda herhangi bir zehir salgılaması söz konusu değildir. Fakat bunun dışında başka zararları bulunmaktadır. Özellikle gıda ve eşyalarınızın üzerinde gezinirken yaydıkları bakteri ve mikrop sayısı oldukça fazladır. Yılların tecrübesi ile Keçiören Böcek İlaçlama olarak, Ankara ‘nın her ilçe ve mahallesine ilaçlama işlemini başarılı bir şekilde yapmaktayız.

RUTUBET BÖCEĞİ İLE MÜCADELE

Rutubet böceği ile mücadelede pompa ve spreyleme yöntemi ile sıvı ilaçlama yapıyoruz. Alanında uzmanlaşmış Keçiören Böcek İlaçlama, personellerimizle ile böcek probleminizi kökten çözüyoruz. Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylanmış ve ruhsatlı ilaçlarımız ile gerçekleştirdiğimiz garantili gümüş böceği ilaçlama, hizmetimizden faydalanabilmek için 0850 808 87 11 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!