Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

KEÇİÖREN KARINCA İLAÇLAMA

KEÇİÖREN KARINCA İLAÇLAMA

KARINCA İLAÇLAMA,

Ülkemizde yaşanan en büyük haşere problemlerinden biri karıncalardır. Evinizi / iş yerinizi istila eden ve sürüler halinde yaşayan bu böceklerden kurtulmak pek de kolay değildir. Başvurduğunuz bireysel yöntemler, probleminizi bitirmek yerine, zaman kaybına sebep olacak ve kullanılan reçetesiz ilaçların karıncalar üzerinde etkisiz olması sebebiyle probleminiz katlanarak daha da artacaktır.

Ankara ‘nın en uzman teknisyenleri ile çalıştığımız Keçiören Böcek İlaçlama, servisimiz ile sizi karınca problemlerinizden tamamıyla kurtarıyoruz.

GELİN EVİNİZİ / İŞ YERİNİZİ İSTİLA EDEN KARINCALARI DAHA YAKINDAN TANIYALIM

İş bölümü yapmaları ve çalışkan olmaları ile bilinen bu haşerelerin yaklaşık 130 milyon yıl önce çiçekli bitkilerin ortaya çıkışından sonra türedikleri tahmin edilmektedir. Aklınıza gelebilecek her şeyle beslenebilen bu böcekler genellikle kırıntı ve gıda kalıntılarını taşımakla meşguldürler. İlk başlarda sorunsuz gibi gözükse de üreme gerçekleştikten sonra günden güne çekilmez bir hal alırlar. Tek yaptıkları şey yuvalarına yiyecek taşımak değildir. Gezindikleri yerlerde mikrop ve bakteri de taşırlar.

Bilinen 12.000 ‘den fazla türü bulunan karıncaların boyutları türüne göre 0,75 mm ile 52 mm arasında değişmektedir. Dirsekli antenleri, ince belleri ve boğumlu vücut yapıları ile kolaylıkla tanınırlar. Daha çok sıcak havalarda ortaya çıkan bu haşereler, sayıları milyonlarca olabilen kolonilerle yaşarlar.

Keçiören böcek ilaçlama, işini son derece titizlik ve uzmanlıkla yapan teknisyenlerimizden oluşmaktadır. Evinizi / iş yerinizi ya da bahçenizi istila eden karınca ve diğer haşere türlerinden kurtulabilmek için Ankara Keçiören Böcek İlaçlama servisimizden faydalanabilirsiniz.

KARINCA İLAÇLAMA,

Dışarıdan temin edilen reçetesiz ilaçlar, karıncaların yalnızca birkaçını öldürmeye etki edecektir. Bireysel yöntemler ile koloni halinde yaşayan karıncalardan tek başınıza kurtulmanız imkansızdır. Ankara ‘nın en güvenilir böcek ilaçlama firması Keçiören Böcek İlaçlama, karıncaları kontrol altına alarak, sizleri bu haşerelerden kurtarıyoruz.

Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylı ve tamamı biyosidal ilaçlarımız ile gerçekleştirdiğimiz karınca ilaçlama hizmetimizi sıvı ilaçlama yöntemi ile yapıyoruz. Son teknoloji pompa ve spreyleme yöntemi ile ulaşılamaz dediğiniz yerleri bile detaylı bir şekilde ilaçlıyoruz. % 100 başarı elde ettiğimiz karınca ilaçlama uygulamalarımızdan yararlanabilmek için 0850 808 87 11 numaralı çağrı merkezimizi arayarak, garantili Keçiören Böcek İlaçlama hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!