Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

KOCAALİ PİRE İLAÇLAMA

KOCAALİ PİRE İLAÇLAMA

KOCAALİ PİRE İLAÇLAMA,

Sakarya Kocaali Böcek İlaçlama, ekibimiz ile diğer haşere türlerinde olduğu gibi, pire ilaçlama, uygulamalarımızda da sizi böcek probleminizden tamamıyla kurtarıyoruz.

En etkili çözümleri sunan ekibimiz, profesyonel ve uzman teknisyenlerimizden oluşmaktadır.

SAHİP OLDUKLARI YAPILARI İLE PİRELER VE YAŞAM ALANLARI

Pirelerin boyutları genellikle 1,5 mm ile 3,5 mm aralığındadır. Oldukça tehlikeli ve kan emici parazitlerdir. Vücutlarında bulunan tüyler sayesinde konakçılara rahatça tutunarak, bedenlerinde besin kaynağı olan kanlarını emebilirler.

Kanatları olmayan bu haşereler, uzun ve ince bacakları sayesinde çok yükseğe sıçrayabilirler. Genellikle evcil kedi ve köpeklerden dolayı oluşan pireler çok hızlı bir şekilde üreyip çoğalırlar. Hem ev hem iş yeri hem de bahçe için pire istilasını bireysel olarak önleyebilmek çok zordur. Çamaşır suyu gibi oldukça kimyasal ürünlere rağmen hayatta kalabilen bu dayanıklı haşerelerden kurtulabilmenin tek yolu uzman bir firmadan destek almaktır.

Pireler evde, iş yerinde, bahçede, apartmanda, bodrumda, fabrikada, atölyelerde karşımıza çıkabilir. Evcil hayvanınızın yattığı yerleri kendilerine yaşam alanı olarak seçerler. Dünyanın her yerinde bulunan bu canlılar, oldukça tehlikelidir.

PİRELERİN ZARARLARI

Pireler, hayatta kalabilmek için besin kaynağı olan kanı bulabilmek için birçok konakçı gezerler. Konakçıları arasında geçiş yaparken, çok çeşit hastalığı da bulaştırırlar.

Pire ısırıkları ciltte çok sayıda şişkinlik ve kızarıklıklar oluşturmaktadır. Bu şişkinlikler kaşıntıya sebep olur. Kaşıntıya bağlı olarak cildiniz zarar görebilir ve iz kalabilir. Alerjik reaksiyonlara da sebep olabilen pireler, eski çağlarda vebanın yayılmasında büyük rol oynamışlardır.

PİRE İLE MÜCADELE

Bilim Kocaali Pire ilaçlama, alanında uzman teknisyenlerimiz ile gerçekleştirdiğimiz pire ilaçlama uygulamalarımızda, Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı ilaçlar kullanıyoruz. Pompa ve spreyleme yöntemleri ile alanda var olan pireleri yok edip, sizi böcek probleminizden kurtarıyoruz.

Pirelerden bireysel yöntemler ile kurtulmak imkansızdır. Bazı durumlarda üremenin gerçekleştiği veya kedi doğumunun / kedi ölümünün gerçekleştiği alanlarda profesyonel destek aldığınız şirketlerde bile ikinci bir müdahale gerekli olabiliyor. Reçetesiz satılan ürünler kullanmak, istilanın temel nedenini çözmeyeceği gibi, üremenin de durmasına engel olmayacaktır. Böylelikle pire probleminiz artmaya devam edecektir.

Uzman kadromuz ile gerçekleştirdiğimiz pire ilaçlama hizmetimizden yararlanıp, pire ilaçlama yöntemleri hakkında detaylı bilgi alabilmek ve randevu oluşturabilmek için 7/24 Bilim Kocaali Böcek İlaçlama, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!