Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

KOCAELİ DEZENFEKSİYON

KOCAELİ DEZENFEKSİYON

Son zamanlarda tüm dünyaya yayılan ve insan sağlığı için ciddi tehdit oluşturan korona virüsü, (coronavirüs) Şubat ayı itibari ile ülkemizde de görülmüştür.

Korona Virüsü’nden (corona virüs) korunmak için tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çeşitli önlemler alınmaktadır.

Kocaeli nezih ve kalabalık bir ilimizdir. İnsan yoğunluğunun fazla olduğu Kocaeli ilimizde, özellikle kalabalık alanlarda dezenfekte uygulamaları gerçekleştirilmelidir.

Dezenfeksiyon uygulamalarımız, tarafımızdan Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı dezenfektanlarla gerçekleştirilmektedir.

Korona Virüsü dezenfeksiyon, insan ve hayvan sağlığına zararı olmayan dezenfektanlarla gerçekleştirilir ve yalnızca hastalık sebebi patojenleri yok eder.

Böylece dezenfeksiyon, zararlı virüslerden kaynaklı hastalıkların oluşumunu engeller.

DEZENFEKSİYON UYGULAMA ALANLARIMIZ

Kocaeli ilimizde ev, Hastane, Otel, Cami, Restoran, Cafe, Büro, Yemekhane, Otobüs, Araba gibi kapalı ve / veya açık her alanda profesyonel şekilde Kocaeli dezenfeksiyon uygulamalarımızı gerçekleştiririz.

Dezenfeksiyon işlemi, soğuk sisleme cihazları kullanılmak suretiyle, Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı dezenfektanlarla, deneyimli teknisyenler tarafından uygulanmalıdır.

Kullanılacak ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı, biyosidal dezenfektanlar olmalıdır. Uygulama sonrası işlem yapılan alanı kullanacak bireylere işlemle alakalı danışma hizmeti de vermekteyiz.

Hizmet sektörü, dezenfektan ihtiyacının gerekli olduğu alanlardır. Çünkü yoğun hareketliliğin olduğu bu sektörde virüs ve mikrop taşınması, yayılması ve bulaştırılması çok hızlı olmaktadır. İnsanların sürekli bulunduğu alanların hijyen ve dezenfekfeksiyon işlemi yaptırması hizmet verdiği insanların sağlıklarını koruma altına alması açısından çok önemlidir. Bu kapsamda toplu taşıma araçları, yolcu taşıyan uçaklar, nakliye araçları, nakliye gemileri, oteller, okullar, cafeler, restoranlar, ibadethaneler vb. insanlar tarafından yoğun olarak kullanılan alanların belirli periyotlarla dezenfeksiyon işlemi yaptırması gerekmektedir.

Kocaeli dezenfeksiyon hizmetimizden yararlanmak için bizlerle 7/24 çağrı merkezimizden iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!