Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

Kulağakaçan Böceği İlaçlama

Kulağakaçan Böceği İlaçlama

Kulağakaçan Böceği Hakkında Bilgi

Kulağakaçan böceği hem etçil hem otçul olan bir böcek türüdür. Kulağakaçan böceğinin rengi genellikle parlak sarı veya kahverengidir. Altı adet bacağı olan kulağakaçan böceğinin çift taraflı kıskacı vardır. Kulağakaçan böceği çok hızlı hareket edebilen bir böcektir. Kulağakaçan böceği çoğunlukla geceleri aktif olmakla birlikte genellikle sıcak ve nemli ortamları seven bir böcek türüdür. Bu nedenle daha çok bahçe, tarla gibi yeşillik alanlarda veya bu gibi alanlara yakın yerlerde kulağakaçan böceğine rastlanmaktadır.

Kulağakaçan Böceğinin Zararları

Kulağakaçan böceğinin ısırığı kaşıntıya, kızarıklıklara ve alerjik reaksiyonlara neden olabilmektedir.

Kulağakaçan Böceği İlaçlama

Kulağakaçan böceği için sıvı ilaçlama yapmaktayız. Sıvı ilaçlamada sıvı ilaç pompayla püskürtme yöntemiyle kulağakaçan böceğinin yuva yaptığı ve saklandığı alanlara uzman ekibimiz tarafından detaylı bir şekilde uygulanmaktadır. Sıvı ilaçlama kulağakaçan böceği için en etkili yöntemdir. Kulağakaçan böceği için uyguladığımız sıvı ilaç insan sağlığı açısından zararı olmayan biosidal bir ilaçtır. Kullanmış olduğumuz sıvı ilaç tarımsal veya kimyasal ürün içermediği için hem sizin hem bebeğinizin/çocuğunuzun hem de evcil hayvanınızın sağlığı açısından tehlikeli değildir.

İlaçlama Öncesi Yapılması Gerekenler

İlaçlama öncesi tek yapılması gereken şey ambalajı açık gıda maddelerini açıkta bırakmayıp kapalı bir alana kaldırmaktır. Bunun dışında herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur, her şey günlük olduğu düzende bırakılmalıdır. Evinizi/ iş yerinizi havalandırdıktan sonra ilacın hiçbir etkisi kalmayacaktır, bu nedenle de koltukların üzerini örtmeye, halıları toplamaya gerek yoktur.

İlaçlama Sonrası Yapılması Gerekenler

İlaçlama sonrası ilaçlama yapılan alan 2 saat kapalı tutulmalı, 2 saatin ardından 30-45 dakika havalandırıldıktan sonra kullanılmalıdır. Evcil hayvanınız varsa evi/ iş yerini havalandırdıktan sonra içeri almalısınız. İlaçlama sonrası mutlaka ıslak temizlik en az bir hafta ertelenmelidir, çünkü bir hafta boyunca ilacın kulağakaçan böceği üzerinde etkisi devam etmektedir. Kuru temizlik yapılabilir. Bebeğiniz, evcil hayvanınız varsa sık kullanılan orta alanlar dip-köşe olmamak koşuluyla silinebilmektedir.

Kulağakaçan böceği sorununu yaşıyorsanız ve kulağakaçan böceği ilaçlama ve kulağakaçan böceği ilaçlama yöntemleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız 7/24 çağrı merkezimizden bizi arayabilirsiniz.

Eğitimli teknisyenlerimiz evinizi ve ailenizi zararlı haşere ve kemirgenlere karşı koruyacaktır.

Bilim Böcek İlaçlama, Çözümler Sistemi.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!