Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

MALTEPE KUŞ BİTİ İLAÇLAMA

MALTEPE KUŞ BİTİ İLAÇLAMA

MALTEPE KUŞ BİTİ İLAÇLAMA

Kuş Biti, genellikle kumru ve güvercinlerin yuva yaptığı balkonlar veya apartman boşluklarında görülmektedir. Boyutları çok küçük olmasından dolayı tespit etmesi çok zordur. Yol açabileceği zararları kontrol etmek için istila kaynağının tanımlanması ve bir haşere kontrol uzmanına danışılması gerekmektedir. Bu noktada Maltepe Bilim İlaçlama, alanında uzman ekibiyle %100 garantili kuş biti uygulamalarıyla uzman bir şekilde probleminizi bitirme konusunda yardımcı olacaktır.

KUŞ BİTİ BELİRTİLERİ

Vücudunuzda kaşıntı ve kızarıklık olması en belirgin belirtisidir. İnsan üzerinde yaşamayan kuş bitleri insanları ısırabilir ve kaşıntıya sebep olarak huzursuz edebilir. Çoğunlukla açık renkli olan kuş bitleri, farklı boyut ve türlerde de gözlemlenebilir.

KUŞ BİTLERİ NERELERDE BULUNUR?

Kuş biti yumurtalarını kuşların gövdelerinde bulunan tüylerine bırakırlar ve birkaç gün sonra bu yumurtalar çatlar. Bitler, yaşam alanı olarak seçtiği konakçılarından uzakta birkaç günden fazla yaşayamazlar. Kuş bitlerinin istila ettiği yerlerdeki kuşların tüyleri göze normal gözükebilir. Fakat kuş bitleri genellikle çıplak gözle çok zor görülür. Tavuk ve papağan gibi evcil kuşlar da bu bitleri tüylerinde taşıyabilir. Pencereler, havalandırma boşlukları veya evcil hayvan kafeslerine yakın yerler kuş bitlerinin yaşam alanları arasında yer almaktadır.

KUŞ BİTİ İLE MÜCADELE

Maltepe Bilim İlaçlama ekibimiz, işinde son derece titiz ve uzman bir şekilde kuş biti problemlerinizde garantili çözümler sunmaktadır. Sağlık Bakanlığı onaylı, tamamı biyosidal olan en etkili ilaçları kullanmaktayız. İlaçlarımız insan sağlığına kesinlikle zarar vermemekle birlikte aynı zamanda rezüdieldir.

İLAÇLAMA ÖNCESİ VE SONRASINDA YAPILACAKLAR

Kuş Biti problemi için kokulu sıvı ilaçlama yapılmaktadır.

İlaçlama öncesi hiçbir eşyanızın yerini değiştirmenize gerek yok. Yalnızca açıkta bulunan gıda maddesi varsa ağzı kapatılmalıdır.

İlaçlama sonrası evinizi veya iş yerinizi günlerce terk etmenize gerek yoktur. İlaçlama yapılan alanın 2 saat kapalı kalması ve sonrasında yarım saat kadar havalandırılması yeterli olacaktır.

Bu probleminizden kurtulabilmeniz için kesinlikle profesyonel bir destek almanız gerekmektedir. Aksi takdirde üremenin gerçekleşeceği durumlarda kuş bitinin evinizin her yerinde sizi huzursuz ettiğini göreceksiniz.

Maltepe Böcek İlaçlama olarak garantili kuş biti uygulama yöntemlerimiz hakkında 7/24 detaylı bilgi için çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!