Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

MAMAK FARE İLAÇLAMA

MAMAK FARE İLAÇLAMA

FARE İLAÇLAMA,

Dünyanın her yerinde yaşam faaliyeti göstererek, büyük bir problem haline gelebilen sorunlardan biri kemirgenlerdir. Farelerden bireysel yöntemler ile kurtulabilmek imkansızdır. Mutlaka profesyonel bir fare ilaçlama şirketinden destek alınması gerekmektedir.

Ankara ‘da vermiş olduğumuz hizmette, Mamak Fare İlaçlama, uygulamalarımız uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Fare problemi yaşamanız durumunda çağrı merkezimizden bize ulaşabilir, fare ilaçlama yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

FARELER VE YAŞAM ALANLARI

Fareler, ülkemizde genel olarak 3 grupta ele alınmaktadır;

Tarla faresi,

Ev faresi (Fındık faresi),

Lağım Faresi (Bir sıçan türü).

Vücutlarında 4 tane ayağı bulunan fareler, ayaklarının ucundaki tırnakları sayesinde çok yükseklere tırmanabilirler. Bu yüzden onlarla çok yüksek kattaki dairenizde veya çatınızda da karşılaşmanız mümkündür. Kendi boyutlarının 2 katı kadar büyüklükte olan kuyruklarını tutunma aracı olarak kullanırlar. Ağızlarında bulunan dişleri, sivri ve oldukça keskindir. Bu güçlü dişleri sayesinde oldukça sert olan mermerleri bile kolaylıkla kemirebilirler. Kemirme işlemi sonrasında dişleri körelebilir. Fakat farelerin dişlerinin kendini yenileme özelliği bulunmaktadır. Çok kısa bir süre sonra dişleri, eski halini almaktadır. Narkoz etkisi bulunan tükürük salgısı sayesinde, avlarını kemirdiklerinde canlılar kemirildiğinin farkına varmaz. Güçlü kulakları ile sizin duymadığınız sesleri duyabilirler. Hassas kulakları sayesinde göz açıp kapayıncaya kadar ortadan kaybolabilirler.

FARELER İLE MÜCADELE

Mamak Fare İlaçlama, en iyi ilaçlama firması olarak, fare ile mücadelede en etkili yöntem olan fare istasyonu uygulamasını kullanıyoruz. Ev, iş yeri, restoran, ofis, pastane, fabrika, okul, otel, bahçe, atölye, site, garaj, otopark, bina, bodrum vb. tüm açık ve kapalı alanlarda hizmet vermekteyiz.

FARE İSTASYONU NEDİR?

Sadece farelerin girebileceği şekilde tasarlanmış kutular olan istasyonlar, günümüzde en etkili olan yöntemdir. Siyah kapalı, kilitli bu kutuların içerisine “pasta” olarak tabir ettiğimiz, farelerin çok sevdiği zehirli yemlerden koyuyoruz. Fareler bu zehirli yemleri kesinlikle yiyor ve çok küçük bir parça dahi yese ölüyor. Zehirleri yiyen fareler, ciddi bir su içme ihtiyacı duyar ve geldiği yoldan alanı terk ederek su içtikleri yere (kanalizasyona) giderler. Orada su içtikleri an kan zehirlenmesinden ölürler. Fareler çok zeki canlılardır. Siz özellikle su koysanız bile, güvenmedikleri için o sudan kesinlikle içmezler. Evlerinizden / iş yerlerinizden çıkış yaparken, geldiklerinde arkalarında bıraktıkları izi takip ederek kanalizasyona geri dönerler. En güvenli alanları kanalizasyonlardır. Zehirli yemleri yemeleri sonrasında su içme ihtiyaçlarını karşılamak için güvenli alanlarına giderler. Bu nedenle istasyon uygulaması sonrası ortamda ölü fare görmezsiniz ve pis koku ile karşılaşmazsınız.

Fare problemi yaşıyorsanız, 7/24 Mamak Fare İlaçlama, çağrı merkezimizi arayabilir, fare ilaçlama, fare istasyonu ve fare ilaçlama yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, fare ilaçlama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı onaylı olup, çevreye ve insan sağlığına kesinlikle zararlı değildir.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!