Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

MAMAK SİNEK İLAÇLAMA

MAMAK SİNEK İLAÇLAMA

SİNEK İLAÇLAMA,

Sinekler, ülkemizde en çok karşılaşmış olduğumuz haşere problemlerinden biridir. Taşıdıkları mikrop ve bakteriler sayesinde insanlara, birden fazla enfeksiyon ve hastalık bulaştırabilir.

Bu haşerelerden kurtulma konusunda alanında deneyimli teknisyenlerimizden oluşan Bilim Mamak Böcek İlaçlama ekibimiz ile verdiğimiz hizmet ile kesin çözümler sunmaktayız.

SİNEKLERİN YAPILARI VE ZARARLARI

Sinekler, kanatlı eklembacaklılar grubuna ait haşere türüdür. Dünya genelinde 177 familyada toplanan 120.000 türü olduğu bilinmektedir. Ülkemizde özellikle kara sinek, sivrisinek ve meyve sinekleri en çok rahatsız olunan sinek türleri arasında bulunmaktadır. Bazı sinekler salgıladıkları zehirli salgı ile insanların tifo, sarılık vb. çeşitli hastalıklara yakalanmasına sebep olmaktadırlar.

Sinekler, bütün haşereler arasında en pis olanıdır ve gezdikleri yerlerde tehlikeli mikropları bırakırlar. Yaşam süreleri 2 – 4 hafta arasında değişen bu haşereler yaşamları için en uygun koşulu bulduklarında çok hızlı üremektedirler. Tek seferde 9.000 ‘e kadar yumurta bırakabilirler. Genellikle gündüz vakitleri aktif olan bazı türler, sıcak hava koşullarında yaşamayı severler.

Yemek yediklerinde salgıladıkları tükürük ve sürekli bıraktıkları dışkı sayesinde 40 ‘tan fazla birçok çeşit hastalığın bulaşma sebebidirler. Ayrıca insan kanı ile beslenen sivrisinek türü de ciddi sağlık problemlerine yol açmaktadır.

Sinekler yalnızca insan sağlığına zarar vermekle kalmaz, işletmelerde de müşteri kaybına sebep olarak insanları maddi zarara uğratmaktadırlar.

SİNEKLER İLE MÜCADELE

Sinekler ile mücadelede, oldukça deneyimli ve işinde son derece başarılı teknisyenlerimizden oluşan Mamak Böcek İlaçlama servisimiz ile her türlü sinek probleminize son veriyoruz. Yaşam alanınızı hedef alan sineklerin türünü belirleyerek ve buna uygun ilaçlama programını hazırlayarak, siz değerli müşterilerimize son derece profesyonel bir destek sağlıyoruz. Sinek probleminize karşı sinek türüne göre farklı uygulamalar yapmaktayız.

Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylı ve ruhsatlı ilaçlar kullanıyoruz. İlaçlarımız kesinlikle çevre ve insan sağlığına hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Son teknoloji olan pompa ve spreyleme yöntemleri ile gerçekleştirdiğimiz sıvı ilaçlamalarda kullanmış olduğumuz ilaçların hepsi biyosidaldır. Mamak Sinek İlaçlama, servisimiz ile tüm sinek ve böcek ilaçlama uygulamalarında en iyi ilaçlama şirketi olarak Ankara ‘nın her yerine ilaçlama hizmeti sunuyoruz. Detaylı bilgi için 7/24 ulaşabileceğiniz 0850 808 87 11 numaralı çağrı merkezimizden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!