Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

MAMAK TAHTAKURUSU İLAÇLAMA

MAMAK TAHTAKURUSU İLAÇLAMA

MAMAK TAHTAKURUSU İLAÇLAMA,

Ankara ‘nın metropol ilçelerinden biri olan Mamak nüfus açısından oldukça kalabalık bir ilçemizdir. İnsan yoğunluğunun olduğu yerlerde böcek yoğunluğu da bir o kadar fazladır. Mamak Böcek İlaçlama, servisimiz ile bu bölgede profesyonel ilaçlama uygulamaları yaparak sizleri haşere problemlerinizden kurtarıyoruz.

Pire ilaçlama, tahta kurdu ilaçlama, fare ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, yılan ilaçlama, halı böceği ilaçlama, kuş biti ilaçlama, akrep ilaçlama, yaban arısı ilaçlama, gümüş böceği ilaçlama, sinek ilaçlama ve uyuz böceği ilaçlama hizmetlerimizin yanı sıra oldukça yaygın olan tahtakurusu problemleriniz için de ilaçlama hizmeti de vermekteyiz.

TAHTAKURUSU NEDİR?

Genellikle kızılımsı kahverengi renklerinde olan tahtakuruları, besin kaynağı kan olan haşere türüdür. Diğer adlarıyla yatak böcekleri, insan sağlığına bir zararı olmadığı söylense de durum hiç de öyle değildir. Isırdıklarında oldukça ciddi sorunlara yol açarak alerjiye de sebep olabilmektedirler.

Bu türlerin boyutları genellikle 5 – 7 mm arasındadır. Havanın sıcak veya nemli olmasından bağımsız, her ortamda yaşam faaliyetlerini sürdürebilmektedirler. Kan emmek için genellikle geceleri konukçularına yanaşırlar. Tahtakuruları, her beslenmede 10 dakikaya kadar kan emebilirler. Kanatları olmayan bu haşereler oldukça hızlı üreyip 1 saat içerisinde 30 tane yumurta üretebilirler.

Adından da anlaşılacağı üzere genellikle yatakları kendilerine yaşam alanı olarak seçerler. Dinlenmek için uzandığınız yatak ve koltuklar onların yaşam alanlarıdır.

Konukçularına geceleri yanaştıklarından bu saatlerde varlığını daha çok hissedersiniz.

EVİNİZDE TAHTAKURUSU OLDUĞUNU NASIL ANLARSINIZ?

Uyumak ya da dinlenmek için uzandığınız yerde tahtakurusu ısırıkları yüzünden kaşınmaya başlarsınız. Vücudunuzda oluşan şişkinlik ve kızarıklıklar bu haşerenin evinizde var olduğunun en büyük belirtisidir.

Hijyen ve temizlikle alakalı olmayarak, yatak böcekleri, evinize aldığınız bir ikinci el eşya ile veya komşu daireniz vasıtası ile girebilir.

Yatak böceklerinin bir diğer belirtisi, kaşıntıya bağlı olarak giysi ve yatak nevresimlerinizde oluşan kan lekeleridir.

Bilim Mamak Böcek İlaçlama, ekibimiz, bu hususta oldukça profesyonel bir kadroya sahiptir. Tahtakurusu probleminiz var ise sizi bu probleminizden kurtarabiliriz.

TAHTAKURUSU İLE MÜCADELE

Tahtakurusu zor bir haşere türüdür. Çok hızlı da üreyebilen bir böcek türü olduğundan, bu böceklerden bireysel anlamda kurtulmak imkansızdır. Yalnızca profesyonel bir firmanın desteği ile kurtulabilmeniz mümkündür.

Etkili ve kesin çözüm sağlayan son teknoloji yöntemlerle yaptığımız tahtakurusu ilaçlama uygulamalarımızda, insan sağlığını kesinlikle tehlikeye sokmayacak biyosidal ilaçlar kullanmaktayız.

Mamak Böcek İlaçlama, firması olarak Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı ilaçlarımız ile sağladığımız hizmetimizden faydalanabilmek için 0850 808 87 11 iletişim numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!