Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

OFİS DEZENFEKSİYON İLE VİRÜSLERE KARŞI KORUMA

OFİS DEZENFEKSİYON İLE VİRÜSLERE KARŞI KORUMA

Corona virüs başta olmak üzere hastalık yapan tüm mikropların ve virüslerin uzaklaştırılması, yayılımının durdurulması ve bunun yanı sıra bakteri ve virüs gibi mikroorganizmaların yok edilmesini sağlayan dezenfeksiyon işlemlerinin yaptırılması artık hayati öneme sahiptir.

Firmamız ilaçlama ve dezenfeksiyon uygulamaları ile her zaman müşterilerinden tam puan almıştır. Bilim ilaçlama olarak, geçmişte domuz gribi, sars vs. yanı sıra allerjik etkilere maruz bırakan birçok bakteri ve virüs tipine karşı mücadele ederken şimdilerde ise corona virüse karşı etkili şekilde mücadele etmekteyiz.

Corona virüsünün ortaya çıkması ile hayati önem taşıyan dezenfeksiyon işlemleri geç kalınmadan yapılmalıdır. Hastalanmadan dezenfeksiyon gerçekleştirilmelidir. Virüsün alanınıza girmesine izin vermeyin ve bu durumu dezenfeksiyon uygulamaları ile sağlayın. Virüslerin yayılmasını durduran ve ortamda virüsleri yok eden dezenfeksiyon uygulamaları, geç kalınmadan gerçekleştirilmelidir.

DEZENFEKSİYON İLE DEZENFEKTE EDİLEN ALANLAR

Petekler, banyo, lavabo vs sert zemin yüzeyler, ortamdaki materyal ve telefon, klavye, kapı kolları, kapılar vb. çok fazla uygulama alanı vardır. Genel ofis ve ev ortamlarında, dezenfeksiyon uygulamalarının yelpazesi geniştir. Özellikle wc, banyo vs kısımlarda bakterilerin yok edilmesinde ve kanape, koltuk ve halıların dezenfekte edilmesinde dezenfeksiyon uygulamaları kullanılır.

Kullandığımız ofis dezenfektanları, ev dezenfektanları ve temizleyicilerimiz Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektanlardır.

Ortam sisleme ve buharlama yöntemlerinin yanı sıra telefon, faks, klavye, masa üzeri, çöp kova hijyeni, kapı kolları, kapılar, yatay yuvalanma yüzeyleri, her türlü el girmeyen yüzeyler, banyo wc armatürleri vs. ofis profesyonel şirketimiz tarafından etkili bir şekilde dezenfekte edilmektedir.

Dezenfeksiyon hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere 7/24 çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!