Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

OFİS İLAÇLAMA FATİH

OFİS İLAÇLAMA FATİH

OFİS İLAÇLAMA FATİH

Böcek fare gibi haşereler yaşantımızın her alanında görülebileceği gibi oldukça can sıkıcıdır. Haşere tahtakurusu, kalorifer böceği, pire, fare, akrep, kene gibi böcek türleri ofis ve iş yerlerimizde oldukça yaygın bir şekilde görülebilir. Bu haşereler taşlayabileceği hastalıklar ile birlikte sağlığımızı ve iş yeri hijyenimizi tehdit etmektedirler. Bu gibi tehditlerden ve haşerelerden kurtulmanın en etkili yöntemi yapılan ilaçlamalardır. Belirli aralıkla ya da böceğin türüne göre yapılan bu ilaçlamalar sizleri bu sorundan kurtaracaktır. Ancak bilinçsiz ve bireysel yapılan ilaçlamalarla bu gibi haşere türlerinden kurtulmanız oldukça zordur. Yapılan yanlış ilaçlamalar insan sağlığını tehdit edebilir ve zehirlenmemize yol açabilir.

Bilim böcek ilaçlama şirketi olarak sizleri bu risklerden ve haşere türlerinden kurtarmanın imkânını sağlıyoruz. Dünya sağlık örgütü(WHO) ve sağlık bakanlığı onaylı ilaçlarımız sayesinde insan sağlığını tehdit etmeden sizleri bu dertten kurtarıyoruz. İlaçlarımız biyosidal olup sağlık bakanlığı tarafından onaylıdır. Her böceğin türüne göre ayrı ayrı ilaçlar kullanılır ve ayrı şekilde ilaçlama yöntemleri uygulanır. Tahta kurusu pire, bit, fare, kene, kırkayak, kalorifer böceği, çıyan sivrisinekler, karınca haşeresi, güve haşeresi, akrep, kara sinek, sarı böcek, kara böcek, gümüşçün böcekleri, alman hamam böcekleri, Amerikan hamam böcekleri, uyuz böcekleri tatarcık böcekleri, nem böcekleri, gibi eklem bacaklı haşerelerde türüne göre ilaçlama tekniği kullanılır. Sıvı ilaçlama tekniğinde ise böceklerin türüne göre ilaçlama uygulanır. Bu teknik püskürtme şeklinde de uygulanabilir. Sıvı ilaçlamaya ilave ve destek olarak sıvı+jel şeklinde de böcek ilaçlama tekniklerimiz uzman ve alanında eğitimli iş arkadaşlarımız sayesinde kolayca uygulanabilir. Fare ilaçlama yöntemimiz ise fare yemleme istasyon şeklinde yapılır kullanılan zehirli yemler sayesinde farede su içme isteği belirir sesli ve gürültülü ortamlarda insanlara yaklaşamayan fareler kanalizasyona giderek su içme isteği duyarlar orada kan zehirlenmesi yaşayarak ölürler. Böylece uyguladığımız işlem sayesinde ofisinizde iş yerinizde evinizde ölü fare görmek zorunda kalmadan farelerden kolaylıkla kurtulmuş olursunuz.

Türkiye’de İzmir, Anlara, Kocaeli ve İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında da faaliyet gösteren firmamız sizlere %100 müşteri memnuniyeti sağlar. Bizlere web sitemizden, WhatsApp üzerinden ve ya çağrı merkezimizden 7/24 ulaşabilirsiniz

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!