Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

EĞİTİM KURUMU – OKUL İLAÇLAMA

EĞİTİM KURUMU – OKUL İLAÇLAMA

EĞİTİM KURUMU – OKUL İLAÇLAMA

Çocuklar yetişkinlere göre daha hassastır, dirençleri yetişkinlere göre daha düşüktür, daha çabuk hastalanırlar. Çocukların zamanlarının büyük bir kısmını geçirdiği okullarda hijyenin en üst seviyelerde olması gerekmektedir aksi takdir de çocuklar çabuk hastalanır ve / veya daha ciddi problemlerle karşı karşıya kalabilirler. Çocukların bulunduğu alanlarda haşere problemi görülür ve önlem alınmazsa çocukların hastalanmalı kolay olur. Böceklerin ve / veya farelerin taşıdıkları ciddi hastalıkları ya da alerjik reaksiyonları çocuklara bulaştırma riski artar. Okullarda görülen haşereler çocuk ve kamu sağlığı için ciddi tehlikeler oluşturur. Bu nedenle okul ilaçlama uygulaması zamanında ve profesyonel şekilde yapılmalıdır. Eğer okullarda böcek, fare problemine rastlanır ve hemen önlem alınmazsa hızla üreyen bu canlılar kısa süre içerisinde alanı sararlar durum böyle olunca da onlardan kurtulmak daha fazla zaman alabilir. Okul ilaçlama uygulaması yapılırken doğru ilaçlama firması seçmek çok önemlidir. Yanlış ve bilinçsizce yapılan ilaçlamalar böcek sorununu çözmeyeceği gibi insan sağlığı içinde risk oluşturur.

Okulların böcek sorunu ile karşılaşmaması için profesyonel şekilde periyodik olarak ilaçlama uygulaması yapılması gerekmektedir. Bizler %100 müşteri memnuniyetine sahip olan ilaçlama firması olarak onlarca eğitim kurumunun düzenli ilaçlama uygulamasını gerçekleştirmekteyiz. Okul ilaçlama eğitim kurumu ilaçlama uygulamalarımızda düzenli takip gerçekleştirmekteyiz. Kullandığımız ilaçlarımızın tümü Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütünden onaylı biyosidal ilaçlardır. İnsan sağlığına hiçbir zararı olmayan ilaçlarımızın evcil hayvanlara hatta bitkiye dahi bir zararı yoktur. İlaçlama işlemini gerçekleştiren ekibimiz alanında eğitimli uzman teknisyenlerden oluşmaktadır.

Okul ilaçlama da ve tüm ilaçlama uygulamalarımızda böcek sorununuza göre kullanacağımız ilacı ve uygulama yöntemini de belirleyerek böcek ilaçlama işlemimizi öyle gerçekleştiriyoruz.

Okul ilaçlama , eğitim kurumu ilaçlama uygulamalarımızdan yararlanmak için bizlere 7 gün 24 saat çağrı merkezimizden ulaşabilir, istediğiniz gün ve saate randevu oluşturabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!