Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0538 927 8258

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

Okul İlaçlama

Okul İlaçlama

Okul İlaçlama,

Böcekler ve kemirgenler okul vb. yaşam alanlarımıza girerek hastalıkların yayılmasını kolaylaştırır. Okul gibi kalabalık alanlarda yapılan böcek ilaçlama, hızla üreyen böcek ve kemirgenlerin yayılmasını ve çevreye zarar vermesini engeller. Özellikle okullarda, tuvalet ve yemekhane gibi alanlarda daha sık karşılaşılan böcek ve kemirgen problemlerine karşı profesyonel ilaçlama yaptırmak çok önemlidir. Bilinçsizce yapılan uygulamalar okuldaki öğrenci, öğretmen ve personellerin hayatını riske atabilir.

Periyodik böcek ilaçlama, okullarda karşılaşılan böcek ve kemirgen türlerine karşı alınabilecek en iyi önlemdir. Profesyonel yapılan periyodik ilaçlama, haşere ve kemirgenlerin yerleşip yuva yapmalarını ve üremelerini engeller, daha sağlıklı ve temiz bir ortamda eğitim görme imkanı sağlar.

Okullarda karşılaşılan her türlü böcek ve kemirgen türüne karşı 7/24 profesyonel okul ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımızla, modern ilaçlama yöntemlerimizle okul ilaçlama hizmeti almak istiyorsanız, 7/24 çağrı merkezimizi arayabilir, bilgi ve destek talebinde bulunabilirsiniz.

Eğitimli teknisyenlerimiz okulunuzu zararlılara karşı koruyacaktır.

Bilim Böcek İlaçlama, Çözümler Sistemi.