Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

PENDİK HALI BÖCEĞİ İLAÇLAMA

PENDİK HALI BÖCEĞİ İLAÇLAMA

Halı böceklerinin renkleri türüne göre farklılık göstermektedir. Genellikle siyah renktedir. Rutubetli ve nemli ortamları yaşam alanları olan bu haşereler çok hızlı üreyen bir tür olduğundan, halı böceği probleminden kurtulmak için profesyonel yardım almak gerekmektedir.

Pendik Böcek İlaçlama ekibimiz alanında uzman teknisyen kadromuzdan oluşmaktadır. Sizleri halı böceği problemi ve diğer haşere problemlerinizden kurtarmak için Sağlık Bakanlığı onaylı, ruhsatlı ilaçlar kullanmaktayız. İlaçlarımızın tamamı biyosidal ve rezidüeldir. Sıvı ilaçlama, evinizde, eşyalarınızda veya giyecekleriniz üzerinde kesinlikle leke veya iz bırakmaz.

HALI BÖCEKLERİNİN ZARARLARI

Halı böceklerinin insan sağlığına hiçbir zararı yoktur. Yalnızca astım hastalarının nefes almasını güçleştirerek, hastalığın ileri boyutlara gitmesine sebep olabilir. İnsanlara fiziksel de bir zararı olmayan bu haşere türü halı, kilim, battaniye ve giysiler için son derece tehlikelidir. Bu nedenle, bu böceklerin ilaçlanması genellikle maliyete bakılmaksızın zorunludur.

Larvalar ışıktan kaçındıkları ve karanlığı tercih ettikleri için özellikle halı ve kilimlerin içinde saklanmaktadırlar. Aynı şey uzun süre saklanabilen diğer giysiler için de geçerlidir.

Halı, kilim ve giyeceklerinizin istilasına uğrayan halı böceklerinden kurtulmak için Pendik Bilim İlaçlama çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

HALI BÖCEĞİ İLAÇLAMA

Halı böceği ilaçlama, ULV (sisleme yöntemi) veya pompa, spreyleme yöntemlerini kullanarak sıvı ilaçlama uygulaması ile yapılmaktadır. Halı böceği ilaçlaması alanında uzmanlaşmış Pendik Böcek İlaçlama teknisyenlerimiz tarafından uygulanır. Uygulaması yapılacak olan sıvı ilaç, detaylı bir şekilde evinizin her yerine uygulanır. Sıvı ilaçlama, kokulu veya kokusuz olarak yapılmaktadır. Genellikle 15- 20 dakika süren ilaçlama hizmetimizden sonra, alandaki böcek probleminiz tamamıyla bitecektir.

İLAÇLAMA ÖNCESİ VE SONRASI YAPILMASI / YAPILMAMASI GEREKENLER

İlaçlama öncesi, ortamda var olan hiçbir şeyin yerini değiştirmenize gerek yoktur. Yalnızca ağzı açık gıda maddesi var ise ağzını kapatmanız yeterlidir.

İlaçlama uygulamamız sırasında evde olmamanız gerekmektedir. Her yeri detaylı bir şekilde profesyonel teknisyenlerimiz tarafından ilaçlanan evinizin / iş yerinizin 2 saat kadar kapalı kalması gerekmektedir. Halı böceği ilaçlaması sonrasında evinizi / iş yerinizi gün boyu terk etmenize gerek yoktur. Uygulama sonrası 30 – 45 dakika alanın havalandırılması gerekmektedir.

İlaçlarımız alanda bir hafta kadar etkisini devam ettireceğinden, bu süre zarfında ıslak temizliğin (vileda paspas vs.) yapılmaması gerekmektedir.

Halı böceği, halı böceği ilaçlama, halı böceği ilaçlama yöntemleri ve diğer tüm haşere problemleriniz hakkında detaylı bilgi almak için 7/24 Pendik Böcek İlaçlama çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!