Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

PROFESYONEL BÖCEK İLAÇLAMA 

PROFESYONEL BÖCEK İLAÇLAMA 

PROFESYONEL BÖCEK İLAÇLAMA İLE BÖCEK SORUNUNA SON
Böcekler taşıdıkları Tifo, Dizanteri, Verem ve benzeri hastalıkları bulaştırma riski olan tehlikeli canlılardır. Böcekler ve fareler insanların yaşam alanlarını kolaylıkla istila edebilirler ve bulundukları alandaki hijyeni yok ederler. Kanalizasyonlarda ve hijyensiz ortamlarda yaşayan böcekler yaşam alanlarımızdaki hijyeni yok ettiği gibi taşıdıkları hastalıklarla insan sağlığını tehdit ederler. Dışarıdan gerek insanların yaşam alanlarına yerleşen ve buralarda yuvalanan bu haşereler hızla ürerler ve yaşam alanlarınızı ele geçirirler. Böcek sorununuzdan ve / veya fare sorununuzdan kurtulmak için bireysel olarak çabalamanız ve profesyonel olmayan yollara başvurmanız sonuç vermeyecektir. Böcek sorunlarında ve fare sorunlarında zamanında müdahale çok önemlidir. Karşılaştığınız haşere türünün üremesi gerçekleşmeden ilaçlama işleminin yapılması ve profesyonel böcek ilaçlama daha kısa sürede çözüme götürür.
SIVI İLAÇLAMA
Böcek türlerine bağlı olarak gerçekleştirdiğimiz sıvı ilaçlama uygulamamızı karınca, gümüş böceği, tahta kurusu, tahta kurdu, pire ve bu tür böcekler için uygularız. Sıvı ilaçlamayı pompa, spreyleme tekniği ya da ULV tekniği ile gerçekleştiririz. Sıvı ilaçlamalarımızda böcek sorunu ile karşılaştığınız alanın tamamı ilaçlanır. İlaçlama uygulamamız kokulu ve kokusuz olarak böceğin türüne göre değişiklik gösterir.
SIVI+JEL İLAÇLAMA
Hamam böceği, kalorifer böceği türünde böcekler için gerçekleştirdiğimiz sıvı+jel ilaçlama uygulamamız profesyonel böcek ilaçlama olarak bilim böcek ilaçlama firmamızın geliştirdiği ve uyguladığı yöntemdir. Sıvı ilaçlama ile böceklerin gezinebileceği alanlar detaylı bir şekilde ilaçlanır ilave olarak sıvı ilaçlamaya destek ve koruma amaçlı olarak mutfak ve banyo dolaplarının menteşe üzerlerine ve böceklerin gezinebileceği, yuvalanabileceği arka kısımlara şırınga ile jel ilaçlama gerçekleştirilir. Jel ilaçlarımızın 1,5-2 aya kadar etki süreleri vardır. Böylelikle ilaçlama yapılan alanda koruma görevi de üstlenir.
İSTASYON YÖNTEMİ – FARE İLAÇLAMA
Hızla üreyen ve birçok hastalık taşıyan farelerin yaşam alanlarımızdan geç kalınmadan uzaklaştırılması gerekmektedir. Profesyonel böcek ilaçlama şirketi olarak fare ilaçlama uygulamalarımızda istasyon yöntemi kullanıyoruz. İstasyon dediğimiz içerisine farenin girebileceği şekilde tasarlanan kapalı kilitli siyah kutulardır. Bu kutuların içerisine farelerin çok sevdiği ve asla karşı koyamadığı yiyeceklerden oluşan zehirler yerleştiriyoruz. Bu zehirlerden bir parça dahi yiyen fare ciddi şekilde su içme ihtiyacı duyuyor ve 1-2 saat içerisinde geldiği yoldan alanı terk ederek kanalizasyona su içme ihtiyacını gidermek için gidiyor. Burada su içen fare kan zehirlenmesinden anında ölüyor. Böylelikle evinizde ölü fare görmüyorsunuz.
İlaçlarımızın tamamı Sağlık Bakanlığından onaylı biyosidal ilaçlardır, insan sağlığına hiçbir zararı yoktur. Böcek ilaçlama uygulamalarımızdan önce sıvı ilaçlama yapılacak alanda paketi ambalajı açık gıda bulunmaması var ise paketi kapatılıp kaldırılması gerekmektedir bunun dışında bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Böcek ilaçlama uygulamamızdan sonra kokulu sıvı ilaçlama yapılan alanın 2 saat kapalı kalması ardından 30-45 dk havalandırılması gerekmektedir, kokusuz sıvı ilaçlama yapılan alanın kapalı kalmasına gerek yoktur 15-20 dk havalandırılması gerekmektedir. Profesyonel ilaçlama hizmetimizden yararlanmak için 7/24 çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!