Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

RUMELİ FENERİ BÖCEK İLAÇLAMA

RUMELİ FENERİ BÖCEK İLAÇLAMA

Rumeli feneri böcek ilaçlama uygulamalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Böcekler sağlığımızı tehdit eden ve hayatımızı oldukça zorlaştıran canlılardır. Karşılaşılan böcek problemlerinden kurtulmak için çok geç kalınmadan önlem alınmalıdır.

Böcek problemi yaşadığınızda bireysel çabalarla ve profesyonel olmayan yollarla, böceklerle mücadele etmeye çalışmak sizleri sonuca götürmeyeceklerdir.

Böcekler hızla üreyen canlılardır ve yaşam alanlarımızı kolaylıkla istila ederler.

Bu böcek üremesi gerçekleşmeden ve böcek yoğunluğu artmadan yapılan profesyonel böcek ilaçlama hizmeti sizleri çok daha hızlı ve kolay olarak sonuca götürecektir.

BÖCEK İLAÇLAMA UYGULAMALARIMIZ

İlaçlama uygulamamız kokulu ve kokusuz olarak böceğin türüne ve uygulama alanlarına göre değişiklik gösteriyor. Kalorifer böceği ve hamam böceği türünden böcekler için ise gerçekleştirdiğimiz sıvı + jel ilaçlama uygulamamız profesyonel böcek ilaçlama olarak şirketimizin geliştirdiği bir yöntemdir. Sıvı ilaçlama uygulamamız ile böceklerin gezinebileceği alanlar detaylı bir şekilde ilaçlanır ve ilave olarak sıvı ilaçlamaya destek amaçlı olarak mutfak ve banyo dolaplarının menteşe üzerlerine ve böceklerin yuvalanabileceği arka kısımlara şırınga ile jel ilaçlama gerçekleştirilir. Jel ilaçlarımızın 1,5-2 aya kadar etki süreleri vardır. Böylelikle ilaçlama yapılan alanda koruma görevi de üstlenir.

Fare ilaçlama uygulamalarımız da istasyon yöntemi veya yemleme yöntemleri ile Rumeli Feneri böcek ilaçlama uygulamamızı gerçekleştiriyoruz. İstasyon yöntemi; istasyon dediğimiz içerisine farenin girebileceği şekilde tasarlanan kapalı kilitli siyah kutular vardır. Bu kutuların içerisine farelerin çok sevdiği ve asla karşı koyamadığı yiyeceklerden oluşan zehirli yemler yerleştiriyoruz. Bu zehirli yemlerden küçük bir parça dahi yiyen fare ciddi şekilde su içme ihtiyacı duyuyor ve 1-2 saat içerisinde geldiği yoldan alanı terk ederek kanalizasyona su içme ihtiyacını gidermek için gidiyor. Burada su içen fare kan zehirlenmesinden anında ölüyor. Böylelikle evinizde ölü fare görmüyorsunuz. Yemleme yöntemi ile gerçekleştirdiğimiz ilaçlama uygulamalarımızda ise istasyonlar olmadan ilaçlarımızı yerleştiriyoruz. Yemleme uygulamalarımızı, insan hareketliliğinin olmadığı alanlara, çatılara, bodruma, merdiven boşluklarına ya da istasyonların sığmayacağı çatlaklara uyguluyoruz.

Sıvı ilaçlama uygulamamızı tahta kurusu, tahta kurdu, pire, uyuz böceği, karınca, gümüş böceği, örümcek ve bu tür böcekler için uygularız. Sıvı ilaçlama uygulamalarımızı ULV tekniği ya da pompa, spreyleme tekniği ile gerçekleştiririz. Sıvı ilaçlamalarımızda böcek sorunu ile karşılaştığınız alanın tamamını detaylı bir şekilde ilaçlıyoruz.

ONAYLI İLAÇLARIMIZ

Rumeli Feneri böcek ilaçlama ve gerçekleştirdiğimiz tüm böcek ilaçlama uygulamalarımızda kullandığımız ilaçlarımızın tümü Sağlık Bakanlığından onaylı biyosidal ilaçlardır.

İlaçlarımızın insan sağlığına, evcil hayvanlarımızın sağlığına hiçbir zararı yoktur. İlaçlarımız aynı zamanda rezidüeldir, ilaçlama yapılan alanda hiçbir leke, iz bırakmaz.

Son kalite, ithal ilaçlarımız ile gerçekleştirdiğimiz Rumeli Feneri böcek ilaçlama hizmetlerimizde kısa zaman içerisinde sonuca ulaşıyor ve müşterilerimizden tam puan alıyoruz.

Uygulamalarımızdan yararlanmak için bizlere 7/24 çağrı merkezimizden ulaşabilir, istediğiniz gün ve saate randevu alabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!