Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

SAĞLIK İÇİN İLAÇLAMA

SAĞLIK İÇİN İLAÇLAMA

SAĞLIK İÇİN İLAÇLAMA

İnsan sağlığını oldukça olumsuz şekilde etkileyen böcekler ve fareler için mutlaka ilaçlama uygulaması gerçekleştirilmelidir. İlaçlama uygulamaları geç kalınmadan gerçekleştirilmelidir ancak böylelikle böceklerden kısa süre içerisinde kurtuluruz. Bizler profesyonel böcek ilaçlama yöntemleri ile gerçekleştirdiğimiz ilaçlama uygulamalarımız sayesinde müşterilerimizi böcek sorunlarından kurtarırız. İlaçlarımızın tamamı onaylı ilaçlardır ve insan sağlığına bir zararları yoktur.

Bizler bilim böcek ilaçlama şirketi olarak verdiğimiz sağlık hizmetinin farkındayız ve uygulamalarımızı büyük bir titizlik içerisinde gerçekleştiririz.

Böcek ilaçlama uygulamalarımızda kullandığımız ilaçlarımızın tamamı Sağlık Bakanlıgı ve Dünya Sağlık Örgütü onaylı biyosidal ilaçlardır. İlaçlarımızın insan sağlığına, evcil hayvanlara ve bitkilere hiçbir zararı yoktur.

İlaçlarımız son kalitede, ithal ilaçlardır. Kaliteli ilaçlarımız ile gerçekleştirdiğimiz ilaçlama uygulamalarımız ile müşterilerimizin sağlığını tehdit eden her sorundan kısa süre içerisinde kurtuluruz.

İlaçlama uygulamalarımızı gerçekleştiren teknisyen ekibimiz alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Tüm ekibimiz alanında son derece eğitimli kişilerden oluşur.

Karşılaştığınız böceğin türüne göre gerçekleştirdiğimiz ilaçlama uygulamalarımızı son teknoloji teknikler ile gerçekleştiririz.

SIVI İLAÇLAMA

Böcek türlerine bağlı olarak gerçekleştirdiğimiz sıvı ilaçlama uygulamamızı karınca, gümüş böceği, tahtakurusu, tahta kurdu, pire ve bu tür böcekler için uygularız. Sıvı ilaçlamayı pompa, spreyleme tekniği ya da ULV tekniği ile gerçekleştiririz. Sıvı ilaçlamalarımızda böcek sorunu ile karşılaştığınız alanın tamamı ilaçlanır. İlaçlama uygulamamız kokulu ve kokusuz olarak,  böceğin türüne göre değişiklik gösterir.

SIVI+JEL İLAÇLAMA

Hamam böceği, kalorifer böceği türünde böcekler için gerçekleştirdiğimiz sıvı+jel ilaçlama uygulamamız profesyonel böcek ilaçlama olarak bilim böcek ilaçlama firmamızın geliştirdiği ve uyguladığı yöntemdir. Sıvı ilaçlama ile böceklerin gezinebileceği alanlar detaylı bir şekilde ilaçlanır ilave olarak sıvı ilaçlamaya destek ve koruma amaçlı olarak mutfak ve banyo dolaplarının menteşe üzerlerine ve böceklerin gezinebileceği, yuvalanabileceği arka kısımlara şırınga ile jel ilaçlama gerçekleştirilir. Jel ilaçlarımızın 1,5-2 aya kadar etki süreleri vardır. Böylelikle ilaçlama yapılan alanda koruma görevi de üstlenir.

İSTASYON YÖNTEMİ – FARE İLAÇLAMA

Hızla üreyen ve birçok hastalık taşıyan farelerin yaşam alanlarımızdan geç kalınmadan uzaklaştırılması gerekmektedir. Profesyonel böcek ilaçlama şirketi olarak fare ilaçlama uygulamalarımızda istasyon yöntemi kullanıyoruz. İstasyon dediğimiz içerisine farenin girebileceği şekilde tasarlanan kapalı kilitli siyah kutulardır. Bu kutuların içerisine farelerin çok sevdiği ve asla karşı koyamadığı yiyeceklerden oluşan zehirler yerleştiriyoruz. Bu zehirlerden bir parça dahi yiyen fare ciddi şekilde su içme ihtiyacı duyuyor ve 1-2 saat içerisinde geldiği yoldan alanı terk ederek kanalizasyona su içme ihtiyacını gidermek için gidiyor. Burada su içen fare kan zehirlenmesinden anında ölüyor. Böylelikle evinizde ölü fare görmüyorsunuz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!