Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

SAPANCA TAHTAKURUSU İLAÇLAMA

SAPANCA TAHTAKURUSU İLAÇLAMA

TAHTAKURUSU İLAÇLAMA,

Sapanca Böcek İlaçlama, en iyi böcek, kemirgen ve dezenfekte şirketi olarak, böcek, haşere ve kemirgenler ve virüslerden oluşan tüm zararlı canlıları, insan sağlığını tehdit etmeyecek şekilde ortamdan arındırıyoruz.

Fare ilaçlama, tahta kurdu ilaçlama, gümüş böceği ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, yılan ilaçlama, kertenkele ilaçlama, kene ilaçlama, pire ilaçlama, uyuz böceği ilaçlama ve akrep ilaçlama uygulamalarımızın yanı sıra tahtakurusu ilaçlama hizmeti de vermekteyiz.

TAHTAKURUSU NEDİR?

Tahtakuruları, renkleri kızılımsı kahverengi olan kan emici parazitlerdir. Boyutları 5 – 7 mm arasındaki tahtakurularının halk arasında bilinen bir diğer adı yatak böceğidir. İsminden de anlaşılacağı gibi, genellikle dinlenmek ya da uyumak için uzandığınız yatak ve koltuklarınızda kendilerine yaşam alanı belirlerler.

İnsan sağlığına oldukça zararlı olması bakımından tehlikeli bir haşere türüdür. Havanın sıcaklığından ve nemli olmasından bağımsız, her ortamda yaşamlarını sürdürebilirler. Tahtakuruları konakçılarına genelde geceleri yanaşırlar. Her beslenmede yaklaşık 10 dakikaya kadar, kendilerini belli etmeden kanınızı emebilirler. Oldukça hızlı çoğalan yatak böcekleri, 1 saat içerisinde 30 tane yumurta üretebilirler. Bu nedenle baş edilmesi zorlu bir haşere türüdür. Alanda 1 tane bile görülmüş olsa, mutlaka profesyonel bir böcek ilaçlama firmasından destek alınmalıdır.

Sapanca Böcek İlaçlama ekibimiz, uzman teknisyenlerden oluşmaktadır. Tahtakurusu problemlerinizde sizi evinizde var olan bu böceklerden tamamıyla kurtarıyoruz.

EVİNİZDE / İŞ YERİNİZDE TAHTAKURUSU OLDUĞUNU NASIL ANLARSINIZ?

Gece siz uyurken varlığını hissettiren tahtakurusunun en belirgin belirtisi ısırıkları yüzünden sebep olduğu kaşıntılar ve cildinizde oluşan şişkinlik ile kızarıklıklardır. Yatak böceklerinin başka bir belirtisi; giysi ve yatak çarşaflarınızda gördüğünüz kan lekeleridir.

TAHTAKURUSU BÖCEKLERİ İLE MÜCADELE

Tahtakurusu çok zor bir haşere türüdür. Bireysel olarak uygulanan yöntemler, kesinlikle bir sonuç sağlamamaktadır. Sapanca Böcek İlaçlama firması olarak Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı ilaçlarımız ile sağladığımız tahtakurusu uygulamalarımızda sıvı ilaçlama yapıyoruz. Böceklerin girip, girebileceği yerleri tespit ederek pompa ve spreyleme yöntemi ile evinizin / iş yerinizin her yerini dip bucak olmak üzere ilaçlıyoruz.

Dünyanın hiçbir yerinde tahtakurusu yumurtalarına direkt etki edecek bir ilaç bulunmamaktadır. Bu böcekler 7 – 10 gün içerisinde yumurtadan çıkarlar. Bu nedenle tahta kurusu uygulamalarımızı üremeye bağlı olarak bir hafta ara ile iki periyod şeklinde gerçekleştiriyoruz.

Eğer tahtakurusu istilasına uğradıysanız 7/24 açık olan 0850 808 87 11 İletişim numaralı Sakarya Sapanca Böcek İlaçlama, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!