Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

ŞEKERPINAR FARE İLAÇLAMA

ŞEKERPINAR FARE İLAÇLAMA

ŞEKERPINAR FARE İLAÇLAMA

Şekerpınar fare ilaçlama uygulamalarımız profesyonel yöntemler ve uygun fiyatlar ile devam ediyor. Fare ilaçlama uygulamalarımızda kullandığımız ilaçlarımız son kalite, ithal ilaçlardır. İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütünden onaylıdır. İnsan sağlığına hiçbir zararı olmayan ilaçlarımız aynı zamanda rezidüeldir, ilaçlama yapılan alanda leke, iz bırakmaz. Alanında eğitimli, uzman teknisyen ekiplerimiz ile Şekerpınar fare ilaçlama ve tüm böcek ilaçlama uygulamalarımızı büyük bir titizlik içerisinde gerçekleştiriyoruz. Şekerpınar’da ormanlık alanların bol olması nedeni ile sık sık fare sorunu yaşanmaktadır. Bizler bilim böcek ilaçlama olarak Şekerpınar halkını profesyonel fare ilaçlama uygulamalarımız ile fare sorunlarından kurtarıyoruz. Şekerpınar fare ilaçlama uygulamalarımızı, fareler için en doğru ve uygun ilaçlama yöntemleri olan istasyon yöntemi ve yemleme yöntemleri ile gerçekleştiriyoruz.

 İstasyon Yöntemi ile Fare İlaçlama

İstasyon diye adlandırdığımız kapalı kilitli kutuların içerisine yerleştirilen zehirler ile yapılan fare ilaçlama uygulamasıdır. İstasyonlar içerisine farenin girebileceği şekilde tasarlanmıştır. İstasyonların içerisine farenin çok sevdiği ve asla karşı koyamadığı zehirli yemlerden yerleştirilir. Bu zehirli yemlerden bir parça bile yiyen fare, çok ciddi şekilde su içme ihtiyacı duyar ve geldiği yoldan kanalizasyona bu ihtiyacını karşılamak için gider. Burada su içen fare, su içtiği yerde anında kan zehirlenmesinden ölür. Böylelikle Şekerpınar fare ilaçlama uygulaması gerçekleştirilen ortamda ölü fare görmez, kokusunu da almazsınız. Tüm fare ilaçlama uygulamalarımızda bizleri %100 müşteri memnuniyetine ulaştıran istasyon yöntemi, kemirgenler için en uygun ilaçlama yöntemidir.

Yemleme Yöntemi ile Fare İlaçlama

Yemleme yöntem; istasyonlar olmadan zehirli yemlerimizi bıraktığımız fare ilaçlama yöntemidir. İnsan hareketliliğinin olmadığı ya da istasyonların yerleştirilemeyeceği alanlara (çatı, merdiven boşluğu, çatlaklar, yarıklar, kullanılmayan bodrum) zehirli yemlerimizi istasyonlar olmadan yerleştiriyoruz.

İstasyon ve yemleme yöntemleri ile gerçekleştirdiğimiz Şekerpınar fare ilaçlama, Kocaeli fare ilaçlama ve tüm fare ilaçlama uygulamalarımız ile sizleri kısa zaman içerisinde fare sorununuzdan kurtarıyoruz. Fare ilaçlama uygulamalarımızın ardından farelerin arkalarında bıraktıkları kalıntıları, mikropları temizlemek, ortamdaki hijyeni tekrar kazanmak için sıvı ilaçlama uygulaması da gerçekleştirmekteyiz. Şekerpınar fare ilaçlama ve tüm fare ilaçlama uygulamalarımızdan yararlanmak için bizlere 7/24 çağrı merkezimizden ulaşabilir, istediğiniz gün ve saate randevu oluşturabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!