Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

SERDİVAN FARE İLAÇLAMA

SERDİVAN FARE İLAÇLAMA

SERDİVAN FARE İLAÇLAMA,

Fareler çok hızlı üreyen kemirgenlerdir. Baş etmesi oldukça güç olan bu canlılar çok tehlikeli problemlere yol açabilmektedirler. Farelerin yaşam alanınıza girerek sağlığınızı tehlikeye atmaması ve çoğalıp başınıza bela olmaması için mutlaka profesyonel bir ilaçlama firmasından destek almanız gerekmektedir.

Serdivan fare ilaçlama, servisimiz, alanında gelişmiş teknisyenlerden oluşmaktadır. Kesin çözüm sağlayan en yeni teknoloji ilaçlama uygulamalarımız ile sizi fare problemlerinizden tamamıyla kurtarıyoruz.

FARE NEDİR? YAŞAM ALANLARI NERELERDİR?

Fareler ayaklarında bulunan tırnakları sayesinde çok hızlı kaçabilen ve çok hızlı üreyen hayvanlardır. Hızlı koşabilmesini sağlayan tırnakları, bunun yanı sıra çok yükseklere tırmanabilmelerini de sağlamaktadır. Üreme konusunda iklim şartları, belirleyici bir faktör değildir. Her türlü iklim şartlarında çoğalabilir ve yaşamsal faaliyetlerini sürdürebilirler. Boyutlarının 2 katı kadar uzun olan kuyruklarını genellikle tutunma aracı olarak kullanırlar. Ağızlarında bulunan dişleri oldukça keskindir ve bir mermeri bile rahatlıkla kemirebilirler. Bu kemirme aşamasında farelerin dişleri körelir fakat dişlerin kendisini yenileme özelliği sayesinde kısa bir süre içerisinde eski halini alır. Tükürüklerinde bulunan salgıları narkoz etkisindedir. Avları olan insan ve hayvanları pasif yakaladıklarında, hissettirmeden kulak, burun, dudak ve parmak gibi uzuvlarını kemirerek yerler. Çok iyi koku alma duyuları sayesinde bazı hayvanları kokusundan tanıyabilir ve yiyeceklerin kokusunu çok uzaktan algılayabilirler.

Fareler; çatı, bodrum, ev, iş yeri, fabrika, çiftlik, tarla, okul, lokanta, dershane, hastane, atölye gibi birçok yerde karşımıza çıkabilmektedirler.

FARELERİN SEBEP OLDUĞU ZARARLAR

Kemirdikleri kablolardan bazen büyük yangınlara sebep olabilirler. Daha çok geceleri avlanmaya çıkan bu kemirgenler, eşyalarınızı ve mobilyalarınızı da kemirerek sizi maddi zarara uğratırlar. Bunların yanı sıra en önemlisi ölümcül birçok hastalığı yayarak çok ciddi sağlık problemlerinin oluşmasına sebep olurlar.

FARELER İLE MÜCADELE

Tek başınıza baş edemeyeceğiniz fareler ile mücadele etmenin tek yolu, güvenilir bir kemirgen ilaçlama firması ile anlaşmaktır. Serdivan Fare İlaçlama, ekibi olarak, kemirgen ilaçlama uygulamalarımızda Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylanmış, ruhsatlı ilaçlar kullanmaktayız.

Fare ile mücadelede kullanmış olduğumuz en etkili yöntem; ”Fare istasyonu” uygulamasıdır. Ev, iş yeri, restoran, site, bahçe, okul, dershane, otel, fabrika vb. tüm açık ve kapalı alanlarda fare istasyonu yöntemini kullanıyoruz. Kapalı kilitli kutu olan istasyonlar, çocuklar ve evcil hayvanlarınız tarafından tehlike teşkil etmemektedir.

Fare problemi yaşıyorsanız, 7/24 açık olan Serdivan Böcek İlaçlama, çağrı merkezimizi arayabilir, fare ilaçlama, fare istasyonu, fare ilaçlama yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, garantili fare ilaçlama servisimizden faydalanabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!