Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

SİLİVRİ FARE İLAÇLAMA

SİLİVRİ FARE İLAÇLAMA

SİLİVRİ FARE İLAÇLAMA,

Oldukça zararlı olan fareler diğer haşere türlerinden farklı olarak doğurarak çoğalırlar. Sağlığınız için çok tehlikeli problemlere yol açan fareler hızlı üreyebilen kemirgenlerdir.

Bu kemirgenlerin yaşam alanlarınızı istila edecek kadar çoğalıp, başınıza bela olmaması için profesyonel bir ilaçlama firmasından destek almanız gerekmektedir. Silivri fare ilaçlama ekibimizle, siz değerli müşterilerimizi her türlü haşere türünde olduğu gibi, fare sorunlarınızda da en etkili kemirgen ilaçlama uygulamalarımız ile verdiğimiz hizmetimiz sayesinde bu problemlerinizin sonlanmasına yardımcı oluyoruz.

FARE NEDİR? NERELERDE YAŞAR?

Toplamda 4 ayağı bulunan fareler, oldukça keskin dişlere ve uzun bir kuyruğa sahiptir. Ayaklarında bulunan tırnakları sayesinde çok yüksek yerlere tırmanabilir, kuyruklarıyla her yere tutunabilirler. Çok keskin olan kulakları ile sizin duyamadığınız sesleri bile duyabilirler. Bu nedenle daha siz neyin ne olduğunu anlamadan bir anda ortadan kaybolabilirler.

Uyuşturucu etkisindeki tükürük salgıları sayesinde yakaladıkları avlarını ısırdıklarında canlılar bunu fark etmez. Genellikle gece saatlerinde, ortalığın sessiz olduğu zaman diliminde ava çıkarlar.

Ev ve iş yerlerinde çeşitli gıdaları tüketmelerinin yanı sıra mobilya, eşya, sünger ve kabloları da kemirirler.

Alanda fare olduğunu, ardında bıraktıkları pirinç tanesi büyüklüğündeki pisliklerinden anlayabilirsiniz. Bu fare pislikleri siyah renkte ve küçüktür.

Fareler; çatı, bodrum, ev, iş yeri, fabrika, çiftlik, tarla, okul, lokanta, dershane, hastane, atölye gibi birçok yerde karşımıza çıkabilmektedirler.

Siz de evinizde veya iş yerinizde bir fare problemi ile karşılaştıysanız, bu sorununuzdan tamamıyla kurtulabilmek için bize Silivri Fare İlaçlama çağrı merkezimizden 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

FARELERİN ZARARLARI

Fareler, kemirdikleri kablolar yüzünden büyük bir yangına sebep olabilirler. Daha çok geceleri avlanmaya çıkan bu kemirgenler, genellikle burun, parmak, ağız ve kulak gibi organları kemirerek yerler. Mobilya ve eşyalarınızı da kemirerek sizi maddi zarara uğratırken, sağlığınız açısından da birçok ölümcül hastalığı yayarak büyük problem teşkil etmektedir.

FARELERDEN KURTULMA YOLLARI

Evinizde ya da iş yerinizde karşılaştığınız farelerden kurtulmak için tek çözüm yolu, profesyonel bir kemirgen ilaçlama firması ile anlaşmaktır. Tek başınıza uygulayacağınız yöntemlerde ilaçlar etkili olmayacağından, alanda üreme gerçekleşecek ve probleminiz katlanarak artacaktır.

Alanda 1 tane fare gördüyseniz bunun devamı da var demektir. Çünkü fareler asla yalnız yaşamazlar.

Silivri fare ve haşere ilaçlama ekibi olarak kemirgen probleminizden sizleri kurtarıyoruz. Siz evinizdeyken yapılacak olan fare ilaçlama işlemimizi istasyonlar ile gerçekleştiriyoruz. İçlerine farelerin çok sevdiği zehirli yemler koyduğumuz bu istasyonlar, sadece farelerin girebileceği şekilde özel olarak tasarlanmış, siyah, kapalı, kilitli kutulardır. Tüm dünyada en etkili ilaçlama olarak bilinen bu yöntem, fare probleminizi ortadan kaldıracaktır.

Silivri Bilim İlaçlama olarak, çevreye ve insan sağlığına zararı olmayan Sağlık Bakanlığı onayı ilaçlarımız ile farelerden kurtarıyoruz sizi.

Fare problemi yaşıyorsanız 0850 808 87 11 numaralı Silivri Böcek ve Fare İlaçlama çağrı merkezimizden bize ulaşıp, fare ilaçlama yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve fare ilaçlama servisimizden faydalanabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!