Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

ŞİRİNEVLER PİRE İLAÇLAMA

ŞİRİNEVLER PİRE İLAÇLAMA

ŞİRİNEVLER PİRE İLAÇLAMA,

İstanbul ilinde Bahçelievler ’de hizmet verdiğimiz Şirinevler Böcek İlaçlama, servisimiz ile pire problemi için en etkili çözümleri sunmaktayız. Pireler ile mücadelede son teknoloji yöntemleri kullanarak sizi bu probleminizden tamamıyla kurtarıyoruz.

EVİNİZİ / İŞ YERİNİZİ İSTİLA EDEN PİRELERİN YAPILARI VE ZARARLARI

Pireler, kan emici parazitler olup genellikle insan kanı ve evcil hayvanların kanı ile beslenirler. Yaklaşık 1,5 mm ile 3,5 mm olan boyutları vardır. Renkleri kırmızımsı kahverengi olan bu böcekler, özel tasarlanmış bacakları sayesinde kanatları olmamasına rağmen yüksek yerlere sıçrayabilirler. Vücudundaki ince tüyler sayesinde avına rahatlıkla tutunabilir ve kolaylıkla avlarının vücutlarında gezinebilirler. Bazı durumlarda kanı ile beslendikleri canlılar ortalıkta olmadığında, kendilerine yeni konukçu ararlar. Böylelikle bir önceki canlıdan aldığı hastalıkları sıradaki konukçusuna bulaştırırlar. Çok tehlikeli birçok hastalığın bulaşmasında pireler, başrol oynamaktadır.

Şirinevler Böcek İlaçlama, güvenilir ekibimiz ile pire problemlerinde profesyonel yöntemler kullanmaktayız. Bu hususta uzman teknisyenlerimiz, yeterli bilgi ve donanıma sahipler.

PİRELER EVİNİZE / İŞ YERİNİZE NASIL GİRER?

Pire istilası, genellikle evcil hayvanlarınız vasıtası ile gerçekleşir. Bu haşereler, evcil hayvanlarınız dışarıda dolaşırken üzerlerine yapışır. Daha sonrasında ise hayvanların tüylerini ve gezdikleri, yattıkları yerleri istila ederler. Evcil hayvanlar dışında istila edilen alanın yakınlarında kedi doğumu veya kedi ölümü gerçekleşti ise pire problemi kaçınılmaz olabilmektedir. Siz farkında olmadan paçanıza yapışarak da girebilen pirelerden kurtulabilmenin tek yolu uzman bir böcek ilaçlama firmasından destek almaktır.

PİRE İLAÇLAMA

Pire ilaçlama uygulamalarımızda, Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylı ve ruhsatlı ilaçlar kullanmaktayız. Biyosidal olan ilaçlarımız çevre ve insan sağlığına kesinlikle hiçbir zarar vermemektedir. Son teknoloji olan pompa ve spreyleme yöntemi ile böceklerin girip yuva yapabileceği her yere ulaşıyoruz. Uygulama sayısı alandaki böcek yoğunluğuna ve üremeye bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

Sıvı ilaçlama yaptığımız pire ilaçlama uygulamalarımız ile kesin çözümler sunmaktayız.

 İlaçlama öncesi yapmanız gereken tek şey, açıkta gıda maddesi varsa ağzını kapatmanız yeterli olacaktır. Bunun dışında eşyalarınızın yerini değiştirmenize gerek yok. İlaçlama sonrasında evinizi / iş yerinizi günlerce terk etmenize gerek kalmaz. Alanı yalnızca 2 saat kadar kapalı bıraktıktan sonra, 30 – 45 dakika kadar havalandırıp günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz.

Pire problemi yaşamanız durumunda, Şirinevler Böcek İlaçlama, servisimizden destek almak, pire ilaçlama yöntemleri hakkında detaylı bilgi alabilmek ve randevu oluşturabilmek için 7/24 açık olan çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!