Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

ŞİŞLİ PİRE İLAÇLAMA

ŞİŞLİ PİRE İLAÇLAMA

ŞİŞLİ PİRE İLAÇLAMA,

İstanbul ‘un her ilçesinde olduğu gibi Şişli Böcek İlaçlama servisimiz ile sizleri haşere, kemirgen ve sürüngen problemlerinizden kurtarıyoruz. Akrep ilaçlama, fare ilaçlama, hamamböceği (kalorifer böceği) ilaçlama, karafatma ilaçlama, örümcek ilaçlama, güve ilaçlama, kene ilaçlama, yılan ilaçlama, kertenkele ilaçlama, halı böceği ilaçlama, kuş biti ilaçlama ve pire ilaçlama hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin her zaman yanındayız.

Şişli böcek ilaçlama olarak, verdiğimiz hizmetler arasından en çok talep edileni pire ilaçlama uygulamalarımızdır.

PİRELERİN YAPILARI 

Pire, oldukça hızlı hareket eden ve çok hızlı üreyerek evinizin / iş yerinizin her yerini kısa bir sürede istila edebilen küçük bir böcek türüdür. Bacak yapıları sayesinde yükseğe zıplayabilme kabiliyetleri olma sebebiyle çoğu zaman kanatlı, uçan bir haşere olduğu sanılan bu böceklerin kanatları yoktur. Yaklaşık 1,5 mm ile 3,5 mm arasında olan boyutları ve genellikle parlak, kırmızımsı kahverengi renkleri vardır. Kedi, köpek gibi evcil hayvanlar ve insanların kanlarıyla beslenen bu böcekler oldukça tehlikeli bir hastalık taşıyıcıdır.

Ömürleri yaklaşık 4 – 12 hafta arasında olan pireler, daha siz ne olduğunu bile anlayamadan çok hızlı ürer ve çok hızlı bir sürede evinizi / iş yerinizi istila ederler.

Sadece tek seferde 50 yumurtaya kadar bırakabilen pirelerden bireysel anlamda kurtulabilmeniz imkansızdır. Yapılan ilaçlamalar etkisiz olacağından, profesyonel bir ilaçlama firmasından destek almanız doğru seçim olacaktır.

Şişli Böcek İlaçlama ekibimiz ile sizi, yaşam alanınızı istila ederek sağlığınızı tehlike altına sokan pirelerden tamamıyla kurtarabiliriz.

EVİNİZİ / İŞ YERİNİZİ İSTİLA EDEREK BAŞINIZA BELA OLAN PİRELERİN VERDİĞİ ZARARLAR

Pireler çok tehlikeli hastalıkları taşıyabilen böceklerdir. Genellikle kedi, köpek ve insanlarda bulunan bu haşereler, birçok hastalığı bulaştırmanın yanı sıra ısırıklarından kaynaklı kaşıntı ve şişkinlikler nedeniyle alerjik reaksiyonların da oluşmasına sebep olabilmektedir.

Kan emdikleri canlılar arasında yer değiştirirken tehlikeli hastalıklar bulaştıran bu böcekler insanları psikolojik olarak da etkilemektedirler.

PİRE İLAÇLAMA,

Şişli Böcek İlaçlama ekibimiz alanında kendini geliştirmiş, uzman kadromuzdan oluşmaktadır. Pire ilaçlamayı Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylanmış ilaçlarımızla gerçekleştirmekteyiz. Pompa ve spreyleme yöntemleri ile gerçekleştirdiğimiz sıvı ilaçlama uygulamalarımızı pirenin girebileceği alanları tespit ederek detaylı bir şekilde uyguluyoruz.

Uygulama sayısı ve ücretlendirilmesi, böcek yoğunluğuna ve üremeye bağlı olarak değişebilmektedir. Geç kalınmış müdahalelerde bazen 2. Bir uygulama gerekebilmektedir.

Pire problemlerinize karşı kesin çözümler sağlayan hizmetimizden yararlanıp, pire ilaçlama yöntemleri hakkında detaylı bilgi alabilmek ve randevu oluşturabilmek için 7/24 Şişli Pire İlaçlama çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!