Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

Sıvı + Jel İlaçlama

Sıvı + Jel İlaçlama

Sıvı ve Jel İlaçlama 

Sıvı + jel ilaçlama uygulaması hamam böceği ve kalorifer böceği problemlerinin yaşandığı alanlarda uygulanmaktadır.

Sıvı ilaçlamada sıvı ilaç pompa ile püskürtme veya sisleme de denilen ULV yöntemiyle uygulanmaktadır. Sıvı ilaçlamada böcek problemi yaşanan alanda böceklerin saklandığı ve yuva yaptığı alanlar uzman ekibimiz tarafından tespit edilir. Böceklerin saklandığı ve yuva yaptığı alanlar tespit edildikten sonra özellikle dip-köşe alanlar başta olmak üzere alan detaylı bir şekilde sıvı ilaçla ilaçlama ekibimiz tarafından ilaçlanmaktadır. Sıvı ilaçlama kokulu yapılabileceği gibi kokusuz da yapılabilmektedir. Etki açısından hiçbir fark yoktur.

Kokulu sıvı ilaçlamada ilaçlama sonrası alanın 2 saat kapalı kalması ve bu 2 saatin ardından 30-45 dakika arası alanın havalandırılması gerekir. Havalandırma sonrası ilaçlanan ev / iş yeri gün içerisinde kullanılabilmektedir.

Kokusuz sıvı ilaçlamada ise ilaçlama sonrası ilaçlanan alan yarım saat havalandırmanın ardından gün içerisinde kullanılabilmektedir.

Jel ilaçlamada jel ilaç, mutfak dolaplarının kör noktalarına silikon tabancası veya şırınga yardımıyla mercimek tanesi büyüklüğünde uygulanmaktadır. Uzman ekibimiz tarafından uygulanan jel ilaçtan yiyen hamam böceği veya kalorifer böceği yuvasına dönmekte ve belli bir süre sonrasında ölmektedir. Yuvadaki diğer böceklerin bu ölü böcekten beslenmesiyle birlikte böceklerin hepsinin ölümü gerçekleşmektedir. Jel ilaç aynı zamanda sonradan çatlayan hamam böceği veya kalorifer böceği yumurtaları üzerinde de etkili olan bir ilaçtır. Jel ilacın kokusu yoktur. Jel ilaç yaklaşık 3 ay boyunca bozulmadan kalabilmektedir.

Hamam böceği ve kalorifer böceği ilaçlamasında kullandığımız sıvı ve jel ilaçlamanın insan veya hayvan sağlığı açısından herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Kullanmış olduğumuz ilaçlar biyosidal ve rizidüeldir. İlaçlarımız Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı ve ruhsatlıdır. İlaçlar zirai veya kimyasal bir ürün içermediği gibi herhangi bir iz, kalıntı veya leke bırakmayan ilaçlardır.

İlaçlama öncesi herhangi bir hazırlık yapmanıza gerek yoktur, sadece ambalajı açık gıda maddelerinin ağızlarının kapatılması ve kapalı bir alana kaldırılması yeterlidir. Her şey günlük düzeninde nasılsa o şekilde bırakılmalıdır. Herhangi bir şeyin toplanmasına gerek yoktur.

İlaçlama sonrası en az bir hafta, on gün kesinlikle ıslak temizlik yapılmamalıdır. Çünkü bir hafta, on gün boyunca ilacımızın hamam böceği veya kalorifer böceği üzerinde etkisi devam etmektedir. Kuru temizlik yapılabilir, mutfak tezgahı ve orta alanlar dip-köşe olmamak koşuluyla silinebilir.

Şirketimiz tarafından uygulanan sıvı ve jel ilaçlama hamam böceği ve kalorifer böceği sorununda en etkili yöntemdir. Hamam böceği veya kalorifer böceği ilaçlama, hamam böceği ve kalorifer böceği ilaçlama yöntemleri hakkında detaylı bilgi almak için 7/24 çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Eğitimli teknisyenlerimiz evinizi ve ailenizi zararlı haşerelere ve kemirgenlere karşı koruyacaktır.

Bilim Böcek İlaçlama, Çözümler Sistemi.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!