Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

SULTANGAZİ HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA

SULTANGAZİ HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA

SULTANGAZİ HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA

Hamam Böcekleri, belki de en çok mücadele ettiğimiz haşere türüdür. Evlerde, okullarda, yurtlarda, iş yerlerinde, lokanta ve sosyal tesislerde, hastanelerde, fabrikalarda, araçlarda, apartman ve sitelerde, depolarda ve daha birçok yerde bu haşere türüne karşı Sultangazi İlaçlama olarak 7/24 ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Hamamböceği en yaygın haşere sorunlarından biri iken, aynı zamanda en inatçı olanlardan biridir. Böceklerden bireysel çözümlerle kurtulmak zordur, çünkü böcekler birçok alanda saklanır, hızla ürerler. Eğer bir hamam böceğine rastlarsanız bilin ki bir yerlerde devamı da var. Salgıladıkları feromonlar sayesinde birbirleriyle iletişim halinde kalıyorlar. Dolayısıyla bu kimyasal iletişim özellikle besin kaynağı bulunduğunda aktif olarak sağlanıyor.

Eviniz, bazı zararlı böcek türleri için ideal bir üreme alanıdır. Bunların başında hamam böcekleri gelir. Hamamböcekleri, kanallar, çatlaklar, kanalizasyon ve drenaj boruları gibi birçok farklı yolla evinize girebilir. Bol miktarda yiyecek, su ve sıcaklık açısından eviniz onlar için biçilmiş kaftandır ve tüm yıl boyunca evinizde aktif kalabilirler.

Hamam böcekleri, 2.000 metreden daha yüksek yerler ve kutup bölgeleri dışında, dünyanın her yanında bulunurlar. Yaklaşık 45 dakika boyunca suyun altında yaşayabilen bu canlılar radyasyona da insanlara kıyasla 16 kat daha dayanıklıdırlar.

Bir dişi hamam böceği hayatı boyunca 350.000-680.000 arasında yumurta yapabilir. Dişiler bir kez çiftleşmeden sonra kendilerine ömür boyu yetecek spermi saklayabilir, hayatı boyunca bir daha hiç çiftleşmeden yumurta yaparak üreyebilirler.

Hamam böcekleri vücutlarındaki tüyler sayesinde hava akımlarındaki değişiklikleri algılar ve hemen ortadan kaybolurlar. Koşarken bacakları bir saniyede 27 kez hareket ediyor.

Böceklerin segmentli vücut yapıları olduğundan, bu segmentlerde oksijen girişini sağlayan küçük delikler bulunur. Yani nefes almak için kafaları gerekmez. Yalnızca ağızları olmadığı için bir süre sonra susuzluktan ölürler. Diğer hayati fonksiyonlarını kontrol eden organları ise zaten gövdelerinde yer alır.

Hamam böcekleri hepçil canlılardır. Ölü böcekler, kağıt, bez, sabun, ahşap, saç kıl, nişastalı tatlılar, etler de tüketebilirler.

“Böcek görüyorum ama çok az, 1-2 taneden bir şey olmaz.” Bu cümleyi bir hamamböceği için söyleyen biri, 2 hafta içerisinde evinde böcek istilasına uğrayacağından habersizdir. Özellikle geceleri aktif olan hamam böcekleri tarafından, evin ya da iş yerinin her bölgesi istila edilmeden mutlaka profesyonel bir ilaçlama firması tarafından hizmet alınmalıdır.

Sultangazi Böcek İlaçlama olarak Hamam Böceği için Sıvı ve Jel uygulamalarımızla hizmetimizi eğitimli uzman kadromuz ve modern yöntemlerimiz ile devam ettirmekteyiz. Sağlık Bakanlığı onaylı, biyosidal ilaçlarımız ile gerçekleştirdiğimiz hizmetimizden yararlanmak ve sizi rahatsız eden böcek ve haşerelerden kurtulmak için hemen 0850 808 87 11 İletişim numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!