Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

TAHTAKURUSU GEBZE İLAÇLAMA

TAHTAKURUSU GEBZE İLAÇLAMA

GEBZE İLAÇLAMA,

Diğer haşere türlerinde olduğu gibi, tahtakurusu uygulamalarında da Gebze Böcek İlaçlama, olarak kesin çözümler sunarak, siz değerli müşterilerimizi bütün böcek problemlerinden kurtarıyoruz.

TAHTAKURUSU NEDİR?

Genellikle kızılımsı kahverengi renkte olan tahtakurularının bir diğer adı da yatak böceğidir. Yetişkin olan yatak böcekleri 5 – 7 mm boyutlarında ve 2,5 – 3 mm genişliğindedir. Kanatları olmayan bu haşereler kanla beslenir. Çok hızlı üreyen bir böcek türü olan tahtakuruları araştırmalara göre 1 saat içerisinde 30 tane yumurta üretebilmektedirler.

Adından da anlaşılacağı gibi yatakta yaşıyorlar. Aynı zamanda karanlık odada, ahşap, kağıt, metal, kumaş veya plastik üzerinde, mobilya ve elektronik cihazların içinde, prizler ve elektrik hatlarında, kapı pervazları, pencere pervazları ve çerçeveleri, panjurlar, kitaplar, aynalar, duvar kağıdı altı ve yer döşemeleri ile halılarda da yaşayabilmektedirler.

Konukçularına daha çok geceleri yanaştıklarından, varlığını daha çok bu saatlerde hissedersiniz.

Bu parazitler sadece insan kanıyla ilgilenirler, yerdeki yiyecek artıkları veya tozla değil. Bu nedenle, ikamet ettikleri asıl yer, bir kişinin uyuduğu yatak veya koltuktur.

Hava durumundan bağımsız, her türlü hava koşullarında canlı kalabilirler.

EVİNİZDE TAHTAKURUSU OLDUĞUNU NASIL ANLARSINIZ?

Yatak Böcekleri varlığını, uyumak için yattığınız yatak veya dinlenmek için uzandığınız koltuğunuzda genelde gece saatlerinde hissettirir. Vücudunuzun üst kısımlarında, sırtınızda, boyun, kollar ve omuzlarınızda kızarıklıklar, şişkinlik ve kaşıntıya bağlı olarak oluşan yaralar en belirgin belirtilerdir.

Hijyenik olmayan koşullar ile hiçbir ilgisi yoktur. Yatak böcekleri hem yeni binalarda hem de otellerde, sinemalarda ve okullarda da görülebilir. Evlerinizde görebileceğiniz bu haşereler genellikle komşu dairelerden de gelebilirler.

Evinize / İş yerinize aldığınız 2. el bir eşya da tahtakurusunun yaşam alanınıza girme sebebi olabilir.

Ayrıca, yatak böceklerinin varlığının bir diğer kanıtı, giysiler ve yatak nevresimlerinizin üzerindeki kan lekeleridir.

Bilim Gebze Böcek İlaçlama ekibimiz, bu hususta oldukça profesyonel bir kadroya sahiptir. Tahtakurusu probleminiz var ise sizi bu probleminizden kurtarabiliriz.

TAHTAKURUSU İLE MÜCADELE

Yatak böceklerinden kişisel ilaçlama yöntemleri ile kurtulmaya çalışmak sonuç getirmez. Aksine bu durum, sizin için zaman kaybı olmanın yanı sıra probleminizin de daha çok artmasına sebep olacaktır. Bu nedenle kesinlikle profesyonel bir ilaçlama firmasından destek alınması gerekmektedir. Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) onaylı ve ruhsatlı ilaçlarımızla verdiğimiz tahtakurusu ilaçlama hizmetimizden faydalanabilmek için Gebze Böcek İlaçlama çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Tahtakurusu probleminiz, üreme gerçekleşmeden durdurulmazsa eviniz tahtakurusu istilasına uğrayacaktır.

Son derece etkili yöntemlerle yaptığımız tahtakurusu uygulamalarımızda sıvı ilaçlama yapıyoruz. Yatak Böceklerinin tam olarak ortadan kaldırılabilmesi için larva ve yumurtalarının da ortadan kaldırılması gerekmektedir. Yapılan ilaçlar yalnızca böcekler üzerinde etkili olacağından, tahtakurusu uygulamalarımızı bir hafta ara ile 2 periyod şeklinde yapıyoruz.

Gebze Böcek İlaçlama, firması olarak kesin çözüm sağlayan hizmetimizden faydalanabilmek için 0850 808 87 11 İletişim numarasından bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!