Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

TAHTAKURUSU İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

TAHTAKURUSU İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

TAHTAKURUSU İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Boyları 4 mm ile 55 mm arasında değişen, oval şekilli, renkleri kırmızımsı kahverengi olan tahtakuruları kan emici böcek türüdür. İnsan ve memeli hayvanların kanından beslenen bu tür bir yıla kadar beslenmeden yaşayabilmektedir. Günde ortalama beş yumurta bırakan bu böcek türü hızla ürer ve bulunduğu ortamı kolayca istila ederler. Bu nedenle geç kalınmadan tahtakurusu ilaçlama yapılmalıdır. Genellikle ev tahtakurusu ilaçlama uygulamalarımızda tahtakuruları döşek araları, çarşaflar ve bazalarda sıklıkla bulunur. Tahtakuruları hızla üredikleri için tahtakurusu ilaçlaması geç kalınmadan yapılmalıdır, tahtakurularıyla başedebilmek oldukca zordur. Bilim böcek ilaçlama olarak tahtakurusu sorunu yaşadığınız her yerde yurt tahtakurusu ilaçlama, ev tahtakurusu ilaçlama, iş yeri tahtakurusu ilaçlama, otel tahtakurusu ilaçlama, şantiye tahtakurusu ilaçlama, öğrenci evi tahtakurusu ilaçlama ve daha her alanda ilaçlama yapıyoruz. Kullandığımız ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütünden onaylı Biyosidal ilaçlardır. İnsan sağlığına hiçbir zararı yoktur.

Bilim böcek ilaçlama olarak tahtakurusu ilaçlama uygulamamızı sıvı ilaçlama olarak yapıyoruz. Sıvı ilaçlamalarımızı pompa veya ULV tekniği ile gerçekleştiriyoruz. Tahtakurusu ikinci uygulama gerektiren böcek türüdür bu nedenle uygulamamızı bir hafta ara ile en az iki periyot olarak gerçekleştiriyoruz. Doğru periyotlarda eksiksiz bir ilaçlamadan sonra istenilen sonucu alıyoruz. Tahtakurusu ilaçlama istanbul uygulamarımızda ve tahtakurusu ilaçlama Kocaeli ilaçlamalarımızda %100 müşteri memnuniyetine sahibiz.

Tahtakurusu ilaçlamasından önce yapmanız gerekenler paketi ambalajı açıkta gıda bırakmayıp kaldırmaktır, bunun dışında bir işlem yapmanıza gerek yoktur. İlaçlama uygulaması için gelen ekibimiz alanında eğitimli profesyonel kişilerdir. İlaçlama işleminden sonra ilaçlama yapılan alanın iki saat kapalı kalması ve sonrasında yarım saat havalandırılıp öyle kullanılması gerekmektedir. Tahtakurusu ilaçlaması yaptığımız alanda bir hafta ıslak temizlik yapılmamalıdır. Bilim ilaçlama olarak tahtakurusu ilaçlama ile sizleri bu dertten kurtarıyoruz. Bizlere 7/24 çağrı merkezimizden veya web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!