Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

Tahtakurusu İlaçlama

Tahtakurusu İlaçlama

Tahtakurusu Hakkında Bilgi

Tahtakurularının rengi türüne göre değişiklik gösterebilmekle birlikte çoğunluk kırmızı veya kahverengi renktedir. Tahtakurusu; kuşlardan, memelilerden kan emerek beslenen bir haşere türüdür. Özellikle geceleri aktif olan tahtakuruları hemen her ortamda yaşayabilmekle birlikte tahtakurusu çok kısa sürede üreyebilen böcek türlerinden biridir.

Tahtakurusunun Zararları

Tahtakurusu ısırığı kaşıntıya neden olarak cildi tahriş etmektedir. Ayrıca tahtakurusu ısırığı alerjik reaksiyonlara neden olabilmektir.

Tahtakurusu İlaçlama Yöntemleri

Tahtakurusu ilaçlaması profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Tahtakurusu ilaçlamasında sıvı ilaçlama uygulanmaktadır. Sıvı ilaç sisleme (ULV) yöntemiyle veya pompayla püskürtme yöntemiyle tahtakurusu problemi yaşanan alanlara ayrıntılı bir şekilde uygulanmaktadır. Tahtakurusu ilaçlamasında alan yataklar ve koltuk takımı gibi eşyalarınızla birlikte detaylı bir şekilde ilaçlanmaktadır. Çünkü tahtakurusu çok hızlı üreyen ve kısa bir sürede yatak, yorgan, koltuk da olmak üzere her alana yayılan bir böcek türüdür. Tahtakurusu probleminin çözülmesi için tahtakurusu problemi yaşanan alana bir hafta arayla iki uygulamada sıvı ilaçlama yapılması gerekmektedir. Tahtakurusu probleminde bir hafta arayla uygulanan sıvı ilaçlama tahtakurusu problemi için kesin çözümdür, probleminiz iki uygulamanın ardından çözülmüş olacaktır. Uzman ekibimiz tarafından tahtakurusu sorunu için iki hafta arayla sıvı ilaç uygulandıktan sonra garanti kapsamımıza girmektesiniz. Yani yapılan iki uygulamanın ardından tekrar tahtakurusu problemi yaşarsanız garanti kapsamımızda olduğunuz için evinizi ücretsiz olarak ilaçlıyoruz. Ama çoğunlukla iki uygulamanın ardından tahtakurusu problemi kesin olarak çözülmekte ve üçüncü uygulamaya gerek kalmamaktadır.

Tahtakurusu İlaçlama Öncesi Yapılması/Yapılması Gerekenler

İlaçlama öncesi sadece açıkta gıda maddesi bırakmamak gerekmektedir. Bunun dışında herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur. Tüm eşyalar günlük düzeninde bırakılmalıdır, hiçbir şey kaldırılmamalıdır.

İlaçlama Sonrası Yapılması Gerekenler

Tahtakurusu ilaçlaması yapıldıktan sonra kuru temizlik yapılabilmekle birlikte bir hafta dip-köşe detaylı bir şekilde ıslak temizlik yapılmaması gerekmektedir, çünkü ilaçlamanın ardından bir hafta boyunca ilacın tahtakurusu üzerinde etkisi devam etmektedir. Çok sık kullanılan orta alanlar ve mutfak tezgahı silinebilir.

Tahtakurusu sorunu yaşıyorsanız, 7/24 çağrı merkezimizden bizi arayabilir, tahtakurusu ilaçlama ve tahtakurusu ilaçlama yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Eğitimli teknisyenlerimiz evinizi ve ailenizi haşere ve kemirgenlere  karşı koruyacaktır.

Bilim Böcek İlaçlama, Çözümler Sistemi.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!