Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

ÜMRANİYE SİNEK İLAÇLAMA

ÜMRANİYE SİNEK İLAÇLAMA

SİNEK İLAÇLAMA,

Sinekler potansiyel bir mikrop aktarıcısıdır. Ayaklarıyla hayvanlara veya insanlara yönelik gıdaları kirletebilir ve bu nedenle birden fazla enfeksiyon ve hastalık bulaştırabilir.

Bu uçan böceklerin varlığından kaynaklanan rahatsızlık ve riskleri en aza indirmek için, en uygun zamanlarda önlemler alınarak gerekli müdahaleler yapılmalı, ardından larvaların büyümesini ve sineklerin çoğalmasını önlemek için uzman bir İlaçlama firmasından destek alınmalıdır.

Bu hususta alanında deneyimli Ümraniye Böcek İlaçlama ekibimiz, verdiği hizmet ile kesin çözümler sunmaktadır.

SİNEKLERİN ZARARLARI

Özellikle sivrisinek, kara sinek ve meyve sinekleri insanların en çok rahatsız oldukları sinek türleri arasındadır. Bazı sinekler salgıladıkları zehir ve salgı ile insanların tifo, sarılık ve çeşitli hastalıklara yakalanmasına yol açarlar.

Sinekler, tüm haşerelerin en pis olanlarıdır ve indikleri her yerde potansiyel olarak tehlikeli mikroplar bırakırlar. Vücutlarının dışında milyarlarca mikrop taşıyan bu haşereler sadece sağlık açısından bir baş belası değillerdir. İşletmeler için de kâr açısından tehdit oluşturuyorlar. İşletmeler için ekonomik kayıplara mal olan sinekler, müşteri kaybından ve devlet kurumlarının düzenleyici cezalarından da sorumlu olabilirler.

Ancak konusunda uzman eğitimi almış teknisyenleriyle oluşturulan profesyonel ilaçlama şirketlerinden sağlanan hizmetler sinek uygulamaları ile probleminizi sonlandırabilir. Ümraniye Böcek İlaçlama ekibimiz kullandıkları biyosidal ilaçlarla sizlerin de sağlığını tehlikeye atmadan en etkili çözümleri sunmaktadır.

SİNEK İLAÇLAMA SÜRECİ

Yaşam alanınızı hedefleyen sinek türlerini belirlemek ve buna uygun ilaçlama programını oluşturabilecek profesyonel bir firmadan destek almak sürecin ilk başlangıcıdır.

Ümraniye Bilim İlaçlama olarak bu probleme karşı sinek türüne göre farklı uygulamalar yapmaktayız. Pompa ve spreyleme yöntemiyle Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımızla yaptığımız uygulamalardan faydalanabilmek için çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

UYGULAMA ALANLARIMIZ

Ev, iş yeri, okul, bahçe, apartman, site, bodrum, depo, alış veriş merkezleri, fabrika, fırın, otel, gemi, lokanta, pastane, dershane vb. tüm açık ve kapalı alanlarda ilaçlama uygulaması yapmaktayız.

Ümraniye Sinek İlaçlama, servisimiz ile ve gerçekleştirdiğimiz tüm böcek ilaçlama uygulamalarımızda en iyi ilaçlama şirketi olarak İstanbul’un her yerine ilaçlama hizmeti sunuyoruz. En etkili ilaçları kullanarak sizi sinek probleminizden kurtarabiliriz. Detaylı bilgi için 7/24 ulaşabileceğiniz 0850 808 87 11 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

ÜMRANİYE İLÇESİNDE HİZMET VERDİĞİMİZ MAHALLELER

Ademyavuz Mahallesi, Altınşehir Mahallesi, Armağanevler Mahallesi,  Aşağıdudullu Mahallesi, Atakent Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Cemilmeriç Mahallesi, Çakmak Mahallesi, Çamlık Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Elmalıkent Mahallesi, Esenevler Mahallesi, Esenkent Mahallesi, Esenşehir Mahallesi, Fatihsultanmehmet Mahallesi, Hekimbaşı Mahallesi, Huzur Mahallesi, Ihlamurkuyu Mahallesi, İnkılap Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Kazımkarabekir Mahallesi, Madenler Mahallesi, Mehmetakif Mahallesi, Namıkkemal Mahallesi, Necipfazıl Mahallesi, Parseller Mahallesi, Saray Mahallesi, Site Mahallesi, Şerifali Mahallesi, Tantavi Mahallesi, Tatlısu Mahallesi, Tepeüstü Mahallesi, Topağacı Mahallesi, Yamanevler Mahallesi, Yukarıdudullu Mahallesi

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!