Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

USKUMRUKÖY İLAÇLAMA

USKUMRUKÖY İLAÇLAMA

USKUMRUKÖY İLAÇLAMA

Uskumruköy ilaçlama uygulamalarımıza alanında eğitimli, uzman teknisyenlerimiz ve son kalite ilaçlarımız ile hız kesmeden devam ediyoruz. Uskumruköy, Sarıyer ilçemize bağlı ağaçların sıklıkla bulunduğu bir alandadır. Bu nedenle Uskumruköy’de özellikle mevsim geçişlerinde sık sık böcekler görülür. Uskumruköy’de sıklıkla görülen bahçe böcekleri, pireler, karıncalar, örümcekler, hamam böcekleri, tahta kuruları, gümüş böcekleri, kalorifer böcekleri, fareler, çiyanlar, yılanlar ve her türden böcekler için ilaçlama uygulaması gerçekleştirmekteyiz.

Uskumruköy ilaçlama ve tüm ilaçlama uygulamalarımızda kullandığımız ilaçlarımızın tamamı Sağlık Bakanlığından ve Dünya Sağlık Örgütünden onaylı biyosidal ilaçlardır. İlaçlarımızın insan sağlığına, evcil hayvanların sağlığına ve bir bitkiye dahi hiçbir zararı yoktur. Her böcek türü için aynı ilacı kullanmıyor böceğin türüne göre en uygun, etkili ilacı ve yine böceğin türüne göre en uygun, etkili ilaçlama yöntemini belirleyip böcek ilaçlama uygulamalarımızı bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz.

Pire ilaçlama, örümcek ilaçlama, tahta kurusu ilaçlama, gümüş böceği ilaçlama, tahta kurdu ilaçlama, karınca ilaçlama, sinek ilaçlama, kör sinek ilaçlama ve benzer türden olan böceklerin ilaçlanmasında sıvı ilaçlama yöntemini uyguluyoruz. Uskumruköy ilaçlama ve tüm böcek ilaçlama uygulamalarımızda böceği türüne ve yoğunluğuna göre belirlediğimiz sıvı ilaçlama uygulamalarımız spreyleme, pompa ya da yine böceğin yoğunluğuna ve türüne göre ULV teknikleri ile uygulanır. Hamam böceği ilaçlama, kalorifer böceği ilaçlama uygulamalarımız için ise bu türler için en uygun ve etkili yöntem olan sıvı+jel yöntemi ile böcek ilaçlama uygulamamızı gerçekleştiriyoruz. Sıvı ilaçlama uygulamamıza destek ve koruma amaçlı olarak şırınga ile jel ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bu yöntem bizleri sorunsuz bir şekilde sonuca ulaştırıyor. Fare ilaçlama uygulamalarımız da istasyon ya da yemleme yöntemi ile ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz. İstasyon yöntemi ve yemleme yöntemi kemirgenler için en uygun yöntemdir. Fare ilaçlama uygulamalarımızda kullandığımız ilaçlarımzın etken maddesi evinizde ölü ya da canlı hiçbir şekilde fare görmemeniz için geliştirilmiştir.

Uskumruköy ilaçlama uygulamalarımızda böcek ile karşılaştığınız alan fark etmeksizin böcek ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz. Ev ilaçlama, bahçe ilaçlama, çatı ilaçlama, iş yeri ilaçlama ve daha her alanda İstanbul’un tüm ilçelerine böcek ilaçlama hizmeti sağlıyoruz. Sizlerde Uskumruköy ilaçlama ve tüm ilaçlama uygulamalarımızdan yararlanmak için 7/24 çağrı merkezimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!