Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

Uyuz Böceği İlaçlama

Uyuz Böceği İlaçlama

Uyuz ilaçlama,

Tek ilaçlamada ve bir haftada uyuz sorununa %100 çözüm.

Uyuz (Deri) Böceği

Uyuz böceği, deri böceği olarak da adlandırılmaktadır. Uyuz böceği yaklaşık olarak 0,1-0,4 mm boyunda olan oldukça minik bir haşere türüdür. Uyuz böceğinin rengi genellikle sarımsıdır. Uyuz böceğinin 8 adet bacağı vardır, vücudu yuvarlak bir yapıya sahiptir. Uyuz böcekleri insan ve hayvanların derisi altında yaşar ve yumurtalarını bu derinin altına bırakır. Uyuz böceği problemi çoğunlukla sonbahar ve kış aylarında görülmektedir.

Uyuz Böceğinin Zararları

İnsanların ve hayvanların derilerinin altında yaşayan uyuz böceği ısırarak kaşıntıya, ciltte küçük su kabarcıklarının oluşmasına, kızarıklıklara, ciltte döküntülere ve ağrı hissine neden olabilmektedir.

Uyuz Böceği İlaçlama Öncesi Yapılması Gerekenler

İlaçlama öncesi yapılması gereken tek şey açıkta gıda maddesi bırakmamaktır. İlaçlama öncesi hazırlık yapmanıza gerek yoktur. Her şey günlük düzeninde nasılsa o haliyle bırakılmalıdır.

Uyuz Böceği İlaçlama

Uyuz böceği ilaçlamasında sıvı ilaçlama uygulaması yapmaktayız. Sıvı ilaç pompayla püskürtme ya da Sisleme (ULV) yöntemiyle alana detaylı bir şekilde uzman ekibimiz tarafından profesyonelce uygulanmaktadır. Uyuz böceği ilaçlamasında yataklar ve koltuklar dahil olmak üzere evin / iş yerinin her yeri detaylı olarak ilaçlanmaktadır. Uyuz böceği ilaçlamasında kullanmış olduğumuz ilaçlar biosidal ilaçlar olup, kimyasal ve zirai ilaç değildir. İlaçların insan sağlığı açısından herhangi bir zararı bulunmamaktadır. İlaçlarımız Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve ruhsatlıdır.

Uyuz Böceği İlaçlama Sonrası Yapılması/Yapılması Gerekenler

İlaçlama uygulamasında evin / iş yerinin 2 saat kapalı tutulması ve 2 saatin ardından 30-45 dakika havalandırılması gerekir. İlaçlama sonrası mutfak tezgahı silinebilir. İlaçlama sonrası bir hafta ilacın uyuz böceği üzerinde etkisi devam ettiği için ıslak temizlik bir hafta yapılmamalıdır. İlaçlama sonrası kuru temizlik yapılabilmektedir. Doktorun, uyuz için verdiği ilaçları kullanılması.

Uyuz böceği ilaçlama sonrası iş yerinizi veya evinizi tüm gün terk etmenize gerek yoktur. Tek uygulamada, bir hafta içinde uyuz probleminizi çözüyoruz

Uyuz böceği, uyuz böceği ilaçlama ve uyuz böceği ilaçlama yöntemleri hakkında detaylı bilgi almak için 7/24 çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Tek ilaçlamada ve bir haftada uyuz sorununa %100 çözüm.

Eğitimli teknisyenlerimiz evinizi ve ailenizi böcek, haşere ve kemirgenlere  karşı koruyacaktır.

 Bilim Böcek İlaçlama, Çözümler Sistemi.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!