Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

ZEYTİNBURNU HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA

ZEYTİNBURNU HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA

ZEYTİNBURNU HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA,

İstanbul ‘un en güvenilir böcek ilaçlama firması olma sebeplerimizden biri de hamam böceği uygulamalarımızda elde ettiğimiz başarılardır. İnsan sağlığına kesinlikle zararı olmayan ilaçlarla gerçekleştirdiğimiz hamam böceği ilaçlama uygulamalarımız ile Zeytinburnu Böcek ilaçlama, sizleri böcek probleminizden tamamıyla kurtarıyor.

EVİNİZİ / İŞ YERİNİZİ İSTİLA EDEN HAMAM BÖCEKLERİ HAKKINDA BİLGİLER

Sarımsı kahverengi renklere sahip olan bu böceklerin altı tane bacağı ve iki anteni bulunmaktadır. Antenlerini yiyecek bulmak ve iletişim kurabilmek için kullanırlar. Bazı türlerin kanatları bulunmaktadır. Kanatları olmasına rağmen uçabilme konusunda yetenekleri yoktur. Genellikle sıcak bölgelerde yaşamayı seven bu haşereler, Antartika dışında dünyanın her bölgesinde yayılım göstermektedirler. Evinizin / iş yerinizin genellikle mutfak ve banyo kısımlarında denk geldiğiniz bu böcekler üreme gerçekleştiğinde yaşam alanınızın her yerini istila ederek sizi huzursuz edebilirler. Huzursuz etmenin yanı sıra gezdikleri yerlerde mikrop ve bakterileri de taşıyarak ciddi sağlık sorunlarına sebep olurlar.

Mutfak ve banyolarınızı temizleyerek besin kaynaklarını azaltsanız bile bu haşereler, üremeye devam edeceklerinden, probleminiz bitmeyecektir. Yaşam alanınıza binada bulunan çatlak ve duvar boşlukları veya kanalizasyon boruları vasıtası ile giriş yaparlar. Çok yüksek üreme potansiyeline sahip olan bu böceklerden bireysel yöntemlerle kurtulmak imkansızdır. Dışarıdan temin ettiğiniz reçetesiz ilaçlar bu böcekler üzerinde etkisiz olacağından, probleminiz daha da artacak ve sizi zaman kaybına uğratacaktır.

HAMAM BÖCEKLERİNDEN KURTULMAK İÇİN YAPILACAKLAR

Diğer ismiyle kalorifer böceği olarak da bilinen bu böcekler oldukça inatçıdır. Sizin bir tane olarak gördüğünüz bu böceklerden evinizde / iş yerinizde duvar arkalarında gizlenen yüzlercesi vardır. Bu nedenle bir tanesinden kurtulsanız bile zaman içerisinde gizlenen diğer böcekler tarafından eviniz / iş yeriniz istilaya uğrayacaktır. Bu durumun yaşanmaması için çok gecikmeden profesyonel bir destek alınması gerekmektedir.

Bu hususta İstanbul ‘un en başarılı ilaçlama firması Zeytinburnu Böcek İlaçlama, uyguladığımız sıvı+jel ilaçlama yöntemlerimiz ile sizi hamam böceği problemlerinizden kurtarıyoruz.

SIVI İLAÇLAMA

Son teknoloji pompa ve spreyleme yöntemi ile gerçekleştirdiğimiz ilaçlama yöntemidir. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve ruhsatlı ilaçlarımız ile yaptığımız bu ilaçlama yöntemi ile böceklerin gezip yuva yapabileceği her yere ulaşıyoruz.

JEL İLAÇLAMA

Mutfak ve banyo gibi hamam böceklerin en çok gezindiği yerlere uyguladığımız bu yöntemde, jellerimizi yiyen böcekler yuvasına giderek orada ölüyor. Sadece tek bir böceğin bile bu jelden tadarak ölmesiyle, bu böcek ölüsünü yiyen diğer hamam böceklerinin de zincirleme olarak öldükleri gözlemlenmektedir.

Profesyonel Zeytinburnu Böcek İlaçlama, çevreye ve insan sağlığına zararı olmayan ilaçlarımız ile hizmet verdiğimiz hamam böceği ilaçlama uygulamalarımızdan yararlanabilmek ve hamam böceği ilaçlama yöntemleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için 0850 808 87 11 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!