Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

ZEYTİNBURNU HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA

ZEYTİNBURNU HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA

Zeytinburnu’nun en güvenilir böcek ilaçlama firmalarından biri olmamızın nedenlerinden biri de hamam böceği ilaçlama uygulamalarımızda elde ettiğimiz başarılardır. İnsan sağlığına zarar vermeyen ilaçlarla gerçekleştirdiğimiz hamam böceği ilaçlama uygulamaları ile Zeytinburnu Böcek İlaçlama, sizi böcek problemlerinizden tamamen kurtarıyor.

Evinizi veya İş Yerinizi İstila Eden Hamam Böcekleri Hakkında Bilgiler

Sarımsı kahverengi renklere sahip olan hamam böceklerinin altı bacağı ve iki anteni bulunmaktadır. Antenlerini yiyecek bulmak ve iletişim kurmak için kullanırlar. Bazı türlerin kanatları olmasına rağmen uçma yetenekleri yoktur. Genellikle sıcak bölgelerde yaşamayı seven bu haşereler, Antarktika dışında dünyanın her bölgesinde yayılım göstermektedir. Evinizin veya iş yerinizin genellikle mutfak ve banyo kısımlarında karşılaştığınız bu böcekler ürediklerinde yaşam alanınızın her yerini istila edebilirler. Bu durum sizi huzursuz etmenin yanı sıra, gezdikleri yerlerde mikrop ve bakterileri taşıyarak ciddi sağlık sorunlarına da neden olurlar.

Mutfak ve banyolarınızı temizleyerek besin kaynaklarını azaltsanız bile bu haşereler üremeye devam edeceklerinden, probleminiz bitmeyecektir. Yaşam alanınıza binada bulunan çatlaklar, duvar boşlukları veya kanalizasyon boruları vasıtasıyla giriş yaparlar. Çok yüksek üreme potansiyeline sahip olan bu böceklerden bireysel yöntemlerle kurtulmak imkansızdır. Dışarıdan temin ettiğiniz reçetesiz ilaçlar bu böcekler üzerinde etkisiz olacağından, probleminiz daha da artacak ve sizi zaman kaybına uğratacaktır.

Hamam Böceklerinden Kurtulmak İçin Yapılması Gerekenler

Diğer adıyla kalorifer böceği olarak da bilinen hamam böcekleri oldukça inatçıdır. Evinizde veya iş yerinizde bir tane gördüğünüz bu böceklerden duvar arkasında gizlenen yüzlercesi olabilir. Bu nedenle bir tanesinden kurtulsanız bile, zaman içinde gizlenen diğer böcekler tarafından eviniz veya iş yeriniz yeniden istilaya uğrayacaktır. Bu durumun yaşanmaması için profesyonel bir destek alınması gerekmektedir.

İstanbul’un en başarılı ilaçlama firması Zeytinburnu Böcek İlaçlama olarak, uyguladığımız sıvı ve jel ilaçlama yöntemleri ile sizi hamam böceği problemlerinizden kurtarıyoruz.

Zeytinburnu Sıvı İlaçlama

Son teknoloji pompa ve spreyleme yöntemi ile gerçekleştirdiğimiz ilaçlama yöntemidir. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve ruhsatlı ilaçlarımız ile yaptığımız bu ilaçlama yöntemi ile böceklerin gezip yuva yapabileceği her yere ulaşıyoruz.

Zeytinburnu Jel İlaçlama

Mutfak ve banyo gibi hamam böceklerinin en çok gezindiği yerlere uyguladığımız bu yöntemde, jellerimizi yiyen böcekler yuvasına giderek orada ölüyor. Sadece tek bir böceğin bile bu jelden tadarak ölmesiyle, bu böcek ölüsünü yiyen diğer hamam böceklerinin de zincirleme olarak öldükleri gözlemlenmektedir.

Profesyonel Zeytinburnu Böcek İlaçlama olarak, çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyen ilaçlarımız ile hizmet verdiğimiz hamam böceği ilaçlama uygulamalarımızdan yararlanmak ve hamam böceği ilaçlama yöntemleri hakkında detaylı bilgi almak için 0850 808 87 11 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!