Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
 • Whatsapp

  0532 765 94 98

 • Bizi Arayın

  0850 808 87 11

 • E-Posta

  info@bilimilaclama.com

 • İletişim

ZEYTİNBURNU TESPİH BÖCEĞİ İLAÇLAMA

ZEYTİNBURNU TESPİH BÖCEĞİ İLAÇLAMA

Tespih böcekleri, kırkayak ve çıyanlarla aynı familyada yer alan böceklerdir. Suda ve karada yaşam faaliyetlerini sürdüren tespih böceklerinin bugüne kadar on bin türü tanımlanmıştır. Bunlardan 500 kadarı tatlı suda, 4.500 kadarı denizlerde, 5.000 kadarı da karada yaşar.

Her evde olmasına rağmen bilinmeyen bu haşereler çoğunlukla diğer böceklerle karıştırılmaktadır. Oldukça tehlikeli olan koyu renkli olanları insanları ısırabilmektedir. Diğer böcekler gibi hızlı çoğalabilen bu haşerelerden kurtulabilmenin tek yolu, uzman bir ilaçlama firmasından destek almaktan geçer. Bu konuda yüzlerce tespih böceği ilaçlama uygulaması yapan Zeytinburnu Böcek İlaçlama ekibimiz için çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilir, tespih böceği ve tespih böceği ilaçlama yöntemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

TESPİH BÖCEKLERİNİN ÖZELLİKLERİ

Tespih böceğinin özelliklerini bilmek, onu diğer böceklerden ayırt etmenizde ve bu haşerelerden kurtulabilmeniz için gerçekleştirilmesi gereken uygulamalar hakkında bilgi sahibi olmanızda büyük katkı sağlayacaktır. Evinizdeki böceğin tespih böceği olup olmadığını tespit edebilmek için haşerenin dış özelliklerine bakmanız gerekmektedir.

 • Boğumlu bir yapıdan oluşan bu böceğin boyu 4 cm’yi geçmemektedir.
 • Kendisi ile aynı familyaya ait olan çıyanlar gibi oldukça kıvrak ve hızlı hareket etmektedirler.
 • Kendisini gizlemek için bir top halini alırken, ayak ve baş kısımlarını birleştiren boğumları sebebiyle bu haşereye tespih böceği denilmiştir.
 • Genellikle hayvan ölüleri, su, mikrop ve bakteriler ile beslenen bu haşerelerden kurtulmak, üreme artışları hızlı olduğundan oldukça zordur.

Siz de evinizde bir tespih böceği ile karşılaştıysanız, profesyonel bir ilaçlama şirketinden destek almanız gerekmektedir. İnsan sağlığı için oldukça tehlikeli olan ve bir an önce önlemi alınmazsa çok hızlı bir şekilde çoğalan bu haşerelerden kurtulabilmeniz için Zeytinburnu Bilim İlaçlama, uzman kadrosuyla evinizdeki tespih böcekleri ve diğer haşere türleri için gerekli olan en etkili uygulamayı sizlere sunacaktır.

TESPİH BÖCEKLERİ NERELERDE YAŞAR?

Hemen hemen her yerde karşımıza çıkabilecek olan tespih böcekleri, denizlerde, göllerde, okyanuslarda, nemli alanlarda, yağmur alan bölgelerde, evlerde banyo ve mutfak bölümlerinde, gider borularında, hamamlarda, restoran ve lokanta gibi işletmelerin mutfaklarında, alışveriş merkezlerinin lavabo kısımlarında, sürekli ıslak kalan dershane, okul gibi yerlerin lavabo ve tuvaletlerinde bol miktarda bulunurlar.

TESPİH BÖCEKLERİNDEN KURTULMAK İÇİN NE YAPMALISINIZ?

Zeytinburnu Böcek İlaçlama, olarak gerçekleştirdiğimiz tespih böceği uygulamalarımızda, kaliteli ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımız ile en kesin sonuçları vermekteyiz. Gerek tespih böceği, gerekse diğer tüm haşerelerle mücadele etme konusunda bizlere her zaman güvenebilirsiniz.

Günün 24 saati bilgi ve destek alabileceğiniz Zeytinburnu Böcek İlaçlama çağrı merkezimizi arayabilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz. İletişim için 0850 808 87 11 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!