Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

Beşiktaş Fare İlaçlama

Beşiktaş Fare İlaçlama

Beşiktaş Fare İlaçlama

Beşiktaş fare ilaçlama uygulamalarımızda, son kalite ilaçlarımızı kullanarak, hız kesmeden hizmetlerimize devam etmekteyiz. İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı onaylı ve Dünya Sağlık Örgütü onaylı biyosidal ilaçlardır. İlaçlarımızın insan sağlığına hiçbir zararı yoktur ve ilaçlama alanında hiçbir leke, iz bırakmaz.

Fare ile karşılaştığınız her alanda ilaçlama uygulaması gerçekleştiririz. Fabrikalar, ofisle, çağrı merkezleri, evler, bahçeler, apartmanlar, lojmanlar, şantiyeler ve daha her alanda, son kalitede ilaçlarımız ve profesyonel fare ilaçlama uygulamalarımız müşterilerimizi farelerden kurtarırız. Fare ilaçlama uygulamalarımızı genelde istasyon yöntemi ile gerçekleştirmekteyiz.

İstasyon Yöntemi ile Fare İlaçlama Uygulamalarımız

İstasyon diye adlandırdığımız kapalı kilitli ve içerisine sadece farelerin girebileceği şekilde tasarlanan kutular vardır. Bu kutuların içerisine zehirli yemler yerleştiriyoruz, bu zehirli yemlerden fareler mutlaka yerler ve asla karşı koyamazlar. Bu zehirli yemlerden bir parça bile yiyen fareler ciddi bir şekilde su içme ihtiyacı duyarlar ve kanalizasyonlara gidip buralarda su içerler. Fare su içtiği yerde anında kan zehirlenmesinden ölür. İstasyon uygulamalarımız sayesinde fare ilaçlama uygulamalarımızda her zaman kesin sonuç alırız ve tüm müşterilerimizden tam puan alırız.

Yemleme Yöntemi ile Fare ilaçlama Uygulamalarımız

Beşiktaş fare ilaçlama uygulamalarımızda istasyon yönteminin uygulanamayacağı alanlara yemleme uygulaması gerçekleştiririz. İstasyon ve yemleme uygulamalarımız kemirgenler için en doğru en etkili yöntemlerdir. Fare ilaçlama uygulamalarımızda istasyon yönteminin ardından, farenin ortamınızdaki kalıntılarını, bıraktığı mikropları temizlemek için sıvı ilaçlama uygulamaları da gerçekleştiririz. Sıvı ilaçlama ile tüm alan alanında uzman ekiplerimiz ile detaylıca ilaçlanır. Böylelikle hem alandaki farenin bıraktığı mikroplar temizlenir hem de tüm böceklere karşı alanda bir nevi koruma gerçekleştirilir.

Beşiktaş fare ilaçlama, Bakırköy fare ilaçlama, Esenyurt ilaçlama, Avcılar ilaçlama, Esenler ilaçlama, Florya ilaçlama, Bahçelievler ilaçlama, Tuzla ilaçlama, Fatih ilaçlama, Üsküdar ilaçlama, Kocaeli ilaçlama, Selimpaşa ilaçlama, Beykoz ilaçlama, Kartal ilaçlama, Küçükçekmece ilaçlama, Büyükçekmece ilaçlama ve her alanda ilaçlama uygulamalarımızı son kalite ilaçlarımız ve profesyonel ilaçlama yöntemlerimiz ile alanında uzman, deneyimli teknisyen ekiplerimizle gerçekleştiririz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!