Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

DEZENFEKSİYON

DEZENFEKSİYON

Çin’de görülmeye başlayan ve tüm dünyaya yayılan Corona virüsü ( koronavirüs ) dünya genelinde Covid-19 hastalığının yayılmasına sebep olmuştur. İnsanın solunum yollarına saldıran ve ölüme kadar sebebiyet veren korona virüsünden korunmak için maske kullanımı ve sosyal mesafe kuralları gibi, ülkemizde ve dünyada çeşitli önlemler alınmaktadır. Gözle görülemeyen, öldürücü etkileri olan ve hızla yayılan bu virüslerden korunmak için ev, işyeri, fabrika, bahçe, otopark gibi tüm açık ve kapalı ortamlarda profesyonel şekilde dezenfeksiyon işlemleri gerçekleştirilmelidir.

Virüslerin yayılmasını engelleyen, virüsleri bulundukları ortamda yok eden dezenfeksiyon, özellikle corona virüsünün (korona virüs) yayılmaya başladığı son dönemlerde hayati bir öneme sahip olmuştur.

DEZENFEKSİYON NEDEN ÖNEMLİ?

Virüs, daha görülmeden ve git gide yayılmadan bu kapsamda bir tedbir almak ve dezenfekte uygulaması yaptırmak her zaman için en doğrusu olacaktır. Virüse karşı gerçekleştirilen dezenfeksiyon uygulamaları, sağlığınızı koruma altına almak için son derece önemlidir çünkü virüslerin ortamda yayılmasının ciddi anlamda önüne geçmektedir.

Dezenfekte, profesyonel ilaçlama personelimiz tarafından kokusuz dezenfektanlarla yapılmaktadır. Uygulama sonrası kapalı alanlarda 15-20 dakika alanı kullanmamanız yeterli olmaktadır. Dezenfekte, yalnızca virüsler üzerinde değil; bakteri, mantar, alg gibi diğer zararlı mikroorganizmalar üzerinde de etkilidir.

Bizler alanında en iyi işlere imza atmış ilaçlama firması olarak bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz tüm uygulamalarımızda müşterilerimizden tam puan aldık. İşimizin ciddiyetinin farkındayız ve her zaman son kalite onaylı ürünler ve uzman kişiler ile uygulamalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Dezenfeksiyon uygulamalarımızda kullandığımız dezenfektanlarımız, son kalite ürünlerdir. Dezenfeksiyon uygulamalarını gerçekleştiren teknisyen ekibimiz alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.

DEZENFEKSİYON UYGULAMA ALANLARIMIZ

Dezenfeksiyon uygulamalarımızı açık, kapalı her alanda uygulamaktayız. Özellikle insanların fazlaca bulunduğu alanlarda, iş yerlerinde, fabrikalarda dezenfeksiyon uygulamalarının yapılması gerekmektedir.

Bizler profesyonel ilaçlama firması olarak her alanda kaliteli ve uzman şekilde dezenfeksiyon uygulamalarımızı gerçekleştiririz.

İş yerlerinde, fabrikalarda, dükkanlarda, lokantalarda, evlerde, bahçelerde, okullarda, alış-veriş merkezlerinde, eğitim kurumlarında, ofislerde, çağrı merkezlerinde, açık alanlarda kısacası her ortamda etkili ve profesyonel şekilde dezenfeksiyon hizmetimizi gerçekleştirmekteyiz.

DEZENFEKSİYON HİZMETİMİZ

Dezenfeksiyon hizmetimizden yararlanmak, sağlığınızı korumak adına bir adım atmak isterseniz sizlere sadece bir telefon kadar uzaktayız. Bizi telefonla arayarak, hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bizleri 7/24 çağrı merkezimizden arayabilirsiniz.

Aynı zamanda Whatsapp hattımızdan yazabilir, web sitemizden de iletişime geçebilirsiniz. İstediğiniz gün ve saate dezenfeksiyon işlemi için randevu oluşturabilirsiniz.

Dezenfektanlarımızın Iso 9001 Belgesi ve Biosidal Ürün Ruhsatnamelerini Görüntülemek için Tıklayın.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!