Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0538 927 8258

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

DEZENFEKSİYON

DEZENFEKSİYON

Son zamanlarda Çin’de görülmeye başlayan ve tüm dünyaya yayılan Corona virüsü ( koronavirüs ) dünya genelinde bir paniğe yol açmış durumda. İnsanın solunum yollarına saldıran ve ölüme kadar sebebiyet veren virüsten korunmak için tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de önlemler alınmaktadır.

Gözle görülemeyen öldürücü etkileri olan bu virüslerden korunmak için ortamlarda profesyonel şekilde dezenfeksiyon işlemleri gerçekleştirilmelidir. Virüslerin yayılmasını engelleyen, virüsleri ortamda yok eden dezenfeksiyon uygulamaları özellikle corona virüsü ( korona virüs ) yayılmaya başladığı son dönemlerde hayati öneme sahiptir.

Virüs daha görülmeden ve git gide yayılmadan bu kapsamda bir tedbir almak her zaman için en doğrusu olacaktır. Virüse karşı gerçekleştirilen dezenfeksiyon uygulamaları ile sağlığınız koruma altına girer ve virüsün ortamda yayılması engellenir.

Bizler alanında en iyi işlere imza atmış ilaçlama firması olarak bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz tüm uygulamalarımızda müşterilerimizden tam puan aldık. İşimizin ciddiyetinin farkındayız ve her zaman son kalite onaylı ürünler ve uzman kişiler ile uygulamalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Deznfeskiyon uygulamalarında kullandığımız dezenfektan son kalite üründür, işlemi gerçekleştiren teknisyen ekibimiz alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.

DEZENFEKSİYON UYGULAMA ALANLARIMIZ

Dezenfeksiyon uygulamalarımızı açık, kapalı her alanda uygulamaktayız. Özellikle insanların fazlaca bulunduğu alanlarda, iş yerlerinde, fabrikalarda dezenfeksiyon uygulamalarının yapılması gerekmektedir. Bizler profesyonel ilaçlama firması olarak her alanda kaliteli ve uzman şekilde dezenfeksiyon uygulamalarımızı gerçekleştiririz.

İş yerlerinde, fabrikalarda, dükkanlarda, lokantalarda, evlerde, bahçelerde, okullarda, avmlerde, eğitim kurumlarında, ofislerde, çağrı merkezlerinde, açık alanlarda kısacası her ortamda etkili ve profesyonel şekilde dezenfeksiyon hizmetimizi gerçekleştirmekteyiz.

DEZENFEKSİYON HİZMETİMİZ

Dezenfeksiyon hizmetimizden yararlanmak, sağlığınızı korumak adına bir adım atmak isterseniz sizlere sadece bir telefon kadar uzaktayız. Hizmetlerimizden yararlanmak için bizleri 7/24 çağrı merkezimizden arayabilir, whatsapp hattımızdan yazabilir, web sitemizden iletişime geçebilirsiniz. İstediğiniz gün ve saate dezenfeksiyon işlemi için randevu oluşturabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*