Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

ŞEKERPINAR BÖCEK İLAÇLAMA

ŞEKERPINAR BÖCEK İLAÇLAMA

ŞEKERPINAR BÖCEK İLAÇLAMA

Böcekler zaman zaman yaşam alanlarımıza sızıp bizleri oldukça rahatsız ederler. Hem rahatımızı hem de hijyenimizi olumsuz etkilerler. Aynı zamanda böcekler taşıdıkları tifo, verem, dizanteri gibi ciddi hastalıkları ve birçok alerjik reaksiyonları bizlere bulaştırma riski taşırlar. Bu nedenle böceklerin yaşam alanlarımızda olmasına göz yummak, böcek ilaçlama uygulaması yaptırmamak ya da böceklerin kendi kendilerine alanlarımızdan gitmelerini beklemek oldukça anlamsız ve risklidir. Böcekler hızla üreyen canlılardır. Türlerine göre üreme süreleri değişiklik gösterse de genellikle yılda 5-6 kez üreyen ve her larvasından onlarda yavru çıkan bu canlılara rastlandığında geç kalınmadan önlem alınmalıdır. Aksi takdirde alanda böcek yoğunluğu kısa süre içerisinde artacaktır ve böceklerden kurtulmak da zaman alacaktır.

Şekerpınar Böcek İlaçlama Uygulamalarımız

Şekerpınar böcek ilaçlama uygulamalarımızda ve gerçekleştirdiğimiz tüm böcek ilaçlama uygulamalarımızda böceğin türüne ve yoğunluğuna göre ilaçlama yöntemimizi ve kullanacağımız ilacı belirliyoruz. Karşılaştığınız böceğin türüne göre, o tür böcekler için en uygun, etkili ilaçlama yöntemi ile böcek ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Sıvı İlaçlama

Sıvı ilaçlama uygulamalarımızı karşılaştığınız pire, tahta kurusu, tahta kurdu, örümcek, sinek, gümüş böceği, kara sinek, kör sinek, sivri sinek, karınca, uyuz böceği, bahçe böceği gibi türden böceklerin ilaçlanmasında uyguluyoruz. Sıvı ilaçlama yöntemimiz bu tür böcekler için en doğru böcek ilaçlama yöntemidir. Sıvı ilaçlama yöntemi spreyleme, pompa ya da ULV ( böceğin yoğunluğuna ve türüne bağlı olarak) teknikleri ile uygulanır. Alanında eğitimli, uzman teknisyenlerimiz sıvı ilaçlama ile ilaçlanacak alanın tamamını detaylı bir şekilde ilaçlar.

Sıvı+Jel İlaçlama

Hamam böcekleri ve kalorifer böceklerinin ilaçlanmasında uyguladığımız sıvı+jel ilaçlama yöntemi, bu türler için en uygun ve etkili böcek ilaçlama yöntemidir. Şekerpınar böcek ilaçlama uygulaması yapılacak alanda, sıvı ilaçlama ile böceklerin gezinebileceği yerler dikkatlice ilaçlanır. Sonrasında şırınga ile böceklerin yuvalanabileceği alanlara ( banyo ve mutfak dolaplarının menteşelerinin üzerleri, çekmecelerin arka kısımları ) jel ilaçlama uygulaması gerçekleştirilir. Bu tür böceklerin ilaçlanması için tarafımızca geliştirilen sıvı+jel ilaçlama yöntemi ile sizleri kısa içerisinde böceklerden kurtarıyoruz.

Fare ilaçlama uygulamalarımız için Şekerpınar fare ilaçlama yazımızı okuyabilirsiniz.

Şekerpınar böcek ilaçlama uygulamalarımızdan yararlanmak için bizlere 7/24 çağrı merkezimizden, Whatsapp hattımızdan ya da web sitemizden ulaşabilir, istediğiniz gün ve saate randevu oluşturabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!