Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

AVCILAR SIVI + JEL İLAÇLAMA

AVCILAR SIVI + JEL İLAÇLAMA

AVCILAR SIVI + JEL İLAÇLAMA

Avcılar İstanbul’un Avrupa Yakasında yer alır. Sürekli sıcak ve nemli olan Avcılar’da sık sık böcek problemleri ile karşılaşırız.

Böcek sorunu yaşayan ve bizlere ulaşan müşterilerimizin sorunlarını, uzman ekiplerimiz ile kısa süre içerisinde çözeriz.

Avcılarda karşılaşılan hamam böcekleri ve kalorifer böcekleri için en uygun ve doğru yöntem olan sıvı + jel yöntemleri ile ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştiririz.

Bu tür böcekler için en etkili olacak ilaçlama yöntemi sıvı ilaçlama yöntemi ile jel ilaçlama yöntemini birleştirerek böcek ilaçlama uygulaması gerçekleştirmektir.

Kalorifer böcekleri, hamam böcekleri, alman hamam böcekleri, Amerikan hamam böcekleri ve bu türler en zor yok edilen böcek türleridir. Kafaları koptuğunda dahi bir hafta hayatta kalabilen bu türler hemen hemen her şeyi yerler. İnsanların artıklarından, gübre, dışkı, diğer küçük böcekler ve daha her hemen hemen her şeyi yiyerek yaşayabilen bu türler zor ölen böceklerdir. Çok hızlı ve yoğun şekilde ürerler. Bu nedenle hamam böceği ya da kalorifer böceği ile karşılaşıldığı zaman çok geçmeden profesyonel bir şekilde ilaçlama uygulaması gerçekleştirilmektedir. Aksi halde bu tür böcekler siz daha ne olduğunu anlamadan ortamınızı saracaktır.

Evlerde , iş yerlerinde , ofislerde , fabrikalarda , çağrı merkezlerinde , bahçelerde ve daha her alanda karşılaşılan hamam böcekleri ve kalorifer böcekleri için profesyonel şekilde ilaçlama uygulamamızı gerçekleştiririz. Böcekler ile karşılaşılan alan her neresi olursa olsun bizler alan fark etmeksizin profesyonel şekilde ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştiririz.

Sıvı + jel ilaçlama uygulamalarımızda önce sıvı ilaçlama ile ilaçlanacak alanda böceklerin gezinebileceği alanları dikkatli bir şekilde ilaçlarız. Daha sonra banyo ve mutfak dolaplarınızın menteşe üzerlerini ve böceklerin yuvalanabileceği gizli alanları şırınga ile jel ilaçlama uygulamamızla ilaçlarız. Bu sayede alanda bulunan kalorifer böceklerinden ve hamam böceklerinden kısa zaman içerisinde kurtuluruz ve jel ilaçlamalarımız sayesinde de alanda koruma çalışması gerçekleştirir, bu tür böceklerin ortama bir daha girebilmesini engelleriz.

İlaçlarımızın tamamı Sağlık Bakanlığı onaylıdır ve biyosidal ilaçlardır. İnsan sağlığına hiçbir zararı bulunmayan ilaçlarımız ile uygulamalarımızı profesyonel olarak gerçekleştiririz. Hizmetimizden yararlanmak için bizlere 7/24 çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!