Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

HALKALI FARE İLAÇLAMA

HALKALI FARE İLAÇLAMA

HALKALI FARE İLAÇLAMA

Halkalı fare ilaçlama uygulamalarımızda kaliteli ilaçlarımız ve uzman teknisyenlerimiz ile büyük bir titizlik içerisinde çalışmaktayız. Halkalı ilaçlama işlemlerimizde ve istanbulun tüm ilçelerinde sunduğumuz böcek ilaçlama hizmetlerimizde %100 müşteri memnuniyetine sahibiz. Böcek ve fare sorunu ile karşılaşan ve sonrasında bizleri arayan müşterilerimizin sorununu çözmeden müşteri takibini bırakmıyoruz. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz böcek ilaçlama ve fare ilaçlama uygulamalarımızın tamamından kısa zaman içerisinde sonuç aldık. Halkalı böcek ilaçlama uygulamalarımız ve halkalı fare ilaçlama uygulamalarımızda da halkalı da en fazla tercih edilen ilaçlama şirketiyiz.

Fare ilaçlama uygulamalarımızda en uygun ve etkili yöntem olan istasyon yöntemini uyguluyoruz. İstasyon diye adlandırdığımız içerisine farenin girebileceği şekilde tasarlanan kapalı kilitli kutular vardır. Bu kutuların içerisine farelerin çok sevdiği ve asla karşı koyamadığı profesyonel ilaçlama işlemimizde kullanılan zehirli yemlerden yerleştiriyoruz. Bu zehirli yemlerden bir parça dahi yiyen fare çok ciddi şekilde su içme ihtiyacı duyuyor. Fare geldiği yoldan alanı terk ederek kanalizasyona su içme ihtiyacını gidermek için gidiyor. Burada su içen fare anında kan zehirlenmesinden ölüyor. Böylece fare ilaçlama uygulaması gerçekleştirdiğimiz alanda müşterilerimiz ölü fare görmüyor, kokusunu almıyor.

Fare ilaçlama uygulamalarımızda sıklıkla tercih edilen bu yöntem fare sorununuzu çözmek için en uygun ve etkili yöntemdir. İlacımızın etken maddesi farelerin evinizde ölmememsini sağlayacak şekilde geliştirilmiştir. Zehirlerden yiyen fare ciddi bir su içme ihtiyacı duyuyor ve kanalizasyona su içmek için gidiyor. Fare kesinlikle insan hareketliliğinin olduğu alanda su içmez ve su içmek için kanalizasyona gider. Bu bilgi dikkate alınarak geliştirilen ilacımız sayesinde evinizde ölü fareler görmüyorsunuz ve kısa zaman içerisinde fare sorunundan kurtuluyorsunuz. Fare ilaçlama halkalı da istasyon yöntemi sıkça uygularız ve istasyon yönteminden sonra farelerin kalıntılarını ardında bıraktıkları mikropları pislikleri dezenfekte amaçlı sıvı ilaçlama uygulaması da gerçekleştiririz. Halkalı fare ilaçlama ve diğer tüm fare ilaçlama uygulamalarımızda müşterilerimizin hijyeni ve sağlığı bizler için önemlidir. Bu nedenle ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştirirken son derece profesyonel olarak hareket ederiz. Teknisyenlerimiz ve müşteri temsilcilerimiz alanında eğitimli uzman kişilerdir. Fare ilaçlama uygulamalarımız ile fare sorun ile karşılaştığınız her alanda sizin yanınızdayız. Hizmetimizden yararlanmak için bizlere 7/24 çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!