Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

ZEKERİYAKÖY FARE İLAÇLAMA

ZEKERİYAKÖY FARE İLAÇLAMA

ZEKERİYAKÖY FARE İLAÇLAMA

Zekeriyaköy, İstanbul Sarıyer’e bağlıdır. Zekeriyaköy de ağaçlık alan boldur, oldukça yeşil alanın olduğu, ağaçların çevrelediği bu bölgemizde sık sık fareler ve böcekler görülür.

Zekeriyaköy fare ilaçlama uygulamalarımızı sıklıkla gerçekleştirir ve kaliteli hizmetimizi uygun fiyatlar ile zekeriyaköy halkı ile buluştururuz. Zekeriyaköy fare ilaçlama uygulamalarımızda ve tüm ilaçlama uygulamalarımızda en iyi ilaçlama şirketi olarak % 100 müşteri memnuniyetine sahibiz. Fare ilaçlama uygulamalarımızda, istasyon ya da yemleme yöntemleri ila ilaçlama işlemlerimizi gerçekleştiririz. Zekeriyaköy fare ilaçlama ve tüm böcek ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştirirken kullandığımız ilaçlarımızın tamamı Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı biyosidal ilaçlardır. İlaçlama uygulamalarımızda kullandığımız ilaçlarımızın tümünün insan sağlığına hiçbir zararı yoktur. İnsan sağlığına, evcil hayvanların sağlığına ve hatta bir bitkiye bile zararı olmayan ilaçlarımız son kalite ithal ilaçlardır. İlaçlarımız aynı zamanda rezidüeldir yani ilaçlama yapılan ortamda herhangi bir leke, iz bırakmazlar. Fare ilaçlama uygulamalarımızda kemirgenler üzerinde en etkili, doğru ilacı kullanıyoruz ve fare ilaçlama uygulamamızı en uygun yöntemler ile gerçekleştiriyoruz.

Fare İlaçlama Yöntemleri

Zekeriyaköy fare ilaçlama ve tüm fare ilaçlama uygulamalarımızda en uygun ve doğru yöntem olan istasyon yöntemi ya da yemleme yöntemleri ile ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz. İstasyon yöntemi; istasyon dediğimiz kapalı kilitli, içerisine farenin girebileceği şekilde tasarlanan siyah kutular vardır. Bu kutuların içerisine farelerin çok sevdiği zehirlerden yemlerden yerleştiriyoruz. Bu zehirli yemlere fareler asla karşı koyamıyor ve bir parça bile yediklerinde çok ciddi bir su içme ihtiyacı duyuyorlar. İlacı, zehiri yedikten 2 – 3 saat içerisinde geldikleri yoldan alanı terk ederek kanalizasyona su içmek için giden fare su içtiği yerde anında kan zehirlenmesinden ölüyor. İstasyon yöntemi ve yemleme yöntemi ile gerçekleştirilen fare ilaçlama uygulamaları sayesinde evinizde, ilaçlama yapılan alanda ölü fare görmüyor kokusunu almıyorsunuz. Fareler su içmek için insan hareketliliğinin olmadığı alanlara giderler, kendilerini güvende hissetmedikleri yerde su içmezler. Kanalizasyona gidip burada su içerler. Bu bilgi onayı ile geliştirilen ilacımız ortamınızdaki ölü ya da canlı her türlü fareden sizleri kurtarıyor. Zekeriyaköy fare ilaçlama ve tüm fare ilaçlama uygulamalarımızdan yararlanmak için bizlere 7/24 web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!