Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0538 927 8258

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

Pire İlaçlama

Pire İlaçlama

Pire İlaçlama,

Bina Fare İlaçlama,

Bina Dezenfekte,

Bina İlaçlama,

Virüs (corona), Pire, tahta kurusu, hamam böceği, karınca ve fare gibi böcek ve kemirgen türlerine karşı uyguladığımız bina ilaçlama, genellikle dezenfekte, sıvı ilaçlama ve istasyon yöntemi uygulanarak yapmaktayız. Bina ilaçlama, binadaki tüm daireler için yapılabilir aynı zamanda ortak kullanılan alanlarda (Örneğin; bodrum, apartman boşluğu, çatı vb.) da yapılabilir.

Site içinde yer alan apartmanlara daha sık uygulanan dezenfekte, böcek ilaçlama ve fare ilaçlama uygulaması, müstakil evler veya çok katlı, yüksek binalar için de yapılabilir. Böcek ve kemirgenler, kısa sürede ürerler. Bu nedenle, sadece bir dairede görülen böcek probleminin, diğer dairelere de yayılmasına yol açarlar. Böcek İlaçlama, bina ve apartmanlarda periyodik olarak yapılırsa böcek ve kemirgenlerin çoğalması ve yayılması önlenir.
Bina ilaçlama uygulamalarımızı, sıvı ilaçlama yöntemi ile, kokulu veya kokusuz olarak yapmaktayız. Tüm binanın ilaçlanması, böcek sorununun tekrar etmesini engeller. Özellikle; pire, tahtakurusu, ev faresi, çatı faresine karşı çözüm alabilmek için yoğun uygulama yapmak gereklidir. Açık alandan (bahçe gibi) binaya giren böcek ve kemirgenler ile mücadele için bina dışına da ilaçlama uygulaması yapılmalıdır.
Kaliteli böcek ilaçlarımız ile uzman teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilecek bina ilaçlama, böcek ve kemirgen sorunundan kurtulmanızı sağlayacaktır. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımız ve deneyimli teknisyenlerimizle, İstanbul, Ankara, Sakarya, Kocaeli ve İzmir illerinde, 7/24 bina ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Eğitimli teknisyenlerimiz evinizi ve binanızı zararlılara ve virüse karşı koruyacaktır.

Bilim Böcek İlaçlama Çözümler Sistemi.

error: İçerik korumalıdır!