Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

Gemi İlaçlama

Gemi İlaçlama

Gemi İlaçlama,

Gemilerin sürekli olarak seyahat halinde olmaları işin ciddiyetini bir hayli arttırmaktadır. Özellikle uluslararası olarak seyahat eden gemiler birçok farklı ülkeye uğramaları bu alanlarda haşerelerle mücadele edilmesini oldukça zorlaştırmaktadır. Gemilerin tüm haşere ve kemirgen sorunlarına karşı periyodik olarak ilaçlanması ve dezenfekte edilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda gemilerde var olan haşereler çalışanlarınızın ve yolculuk eden kişilerin sağlıklarını da ciddi ölçüde tehdit etmektedir.

Yabancı ülke ziyaretleri esnasında gemilere yerleşen haşere gurupları bazen türleri dahi belirlenemeyen virüslerin ve mikropların çalışanlarınız ve yolculuk eden kişiler üzerinde ciddi sağlık sorunlarına sebep olabilmektedir. Bu nedenle gemilerde haşere ile karşılaşıldığında geç kalınmadan profesyonel bir hizmet alınmalıdır.

Gemi taşımacılığı, günümüz dünyasında uluslararası ticarette en yaygın olarak kullanılan taşımacılık türlerinin başında gelmektedir. Uluslararası sularda ülkeler arasında gıda, yük ve yolcu taşıyan gemilerde böcek ve haşereler çok kolay bir şekilde üreyebilir ve buna bağlı olarak bulaşıcı hastalıklar görülebilir. Bu şekilde gemilerde bulunan malzemelerin, mürettebatın ve yolcuların sağlıklı bir şekilde taşınabilmesi için gemi ilaçlamasının düzenli bir şekilde belli dönemlerde yapılması gerekir.

Gemilerde oluşan haşereler gemi çalışanlarının ve yolcuların sağlığını riske atarlar. Gemilerde düzenli bir şekilde haşere ilaçlama işlemi yapılması önemlidir. Ancak bu ilaçlamanın yapılmasının yanı sıra bu ilaçlama işleminin doğru bir şekilde yapılması da oldukça önemlidir. Profesyonel şekilde etkili ilaçlarla gerçekleştirilen gemi ilaçlama ile tüm sorunların önüne geçmiş olursunuz. Bu şekilde gemi yolculuğunu tamamlayana kadar herhangi bir haşerenin oluşması engellenmiş olur. Diğer bir önemli husus ise ilaçlama işleminin hangi aralıklarla tekrarlanacağının belirlenmesidir. İlaçlamanın tekrarlanması gereken zaman kaçırılmamalı, ilaçlama uygulamaları düzenli bir şekilde yapılmalıdır.

Bilim ilaçlama olarak bizler gemi ilaçlama alanında en etkili ve uygun yöntemler ile yanınızdayız. Hizmetimizden yararlanmak için bizlere çağrı merkezimizden 7/24 ulaşabilir, istediğiniz gün ve saate randevu oluşturabilirsiniz.

error: İçerik korumalıdır!