Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

BAKANLIK ONAYLI İLAÇLARIMIZ

BAKANLIK ONAYLI İLAÇLARIMIZ

SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI İLAÇLARIMIZLA BÖCEK İLAÇLAMA

Böcekler ve fareler daha nereden geldiklerini anlamadan yaşam alanlarımızı istila ederler. Hızla üreyen ve bulundukları ortamı kolayca saran bu canlılarla bireysel yollarla profesyonel olmayan şekilde mücadele etmek hem oldukça zor hem de tehlikelidir. Yaşam alanlarımızda bizlerin konfor ve hijyenimizi yok eden, bizlerin kendi alanlarımızda rahatsız eden böcekler ve fareler taşıdıkları bir çok hastalık ve alerjik reaksiyonlarla sağlığımızı da tehdit ederler. Bu neden ile böceklerle ve farelerle karşılaştığımız zaman geç kalmadan önlem almalı zamanında müdahale etmeliyiz. Aksi taktir de böceklerden ve farelerden kurtulmak zor olacaktır. Profesyonel şekilde gerçekleştirdiğimiz böcek ilaçlama ve fare ilaçlama uygulamalarımızı kaliteli ilaçlarla gerçekleştiriyoruz. Böcek ilaçlama ve fare ilaçlama uygulamalarımızda kullandığımız ilaçlarımızın tamamı Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütünden ( WHO ) onaylı biyosidal ilaçlardır. İlaçlarımızın insan sağlığına kesinlikle hiçbir zararı yoktur. İnsan sağlığına hiç bir zararı olmayan ilaçlarımızın evcil hayvanlara ve hatta bir bitkiye dahi hiç bir zararı yoktur. İlaçlarıma uygulamalarımızda kullandığımız ilaçlarımız ithal ve son kalite de ürünlerdir. Her böcek türü için aynı ilacı kullanıyoruz. Karşılaştığınız böcek türüne göre en uygun etkili ilacı belirliyor ve uygulamalarımızda kullanıyoruz.

İlaçla yöntemlerimizi de yine karşılaştığınız böceğin türüne göre belirliyoruz. Böceğin türüne göre sıvı ilaçlama, jel ilaçlama, sıvı + jel ilaçlama ve fare ilaçlamada istasyon ya da yemleme yöntemlerini uyguluyoruz.

İlaçlama uygulamalarını gerçekleştiren ekibimiz alanında eğitimli, uzman teknisyenlerden oluşmaktadır. Deneyimli ve son derece profesyonel olan teknisyenlerimiz ilaçlama uygulamalarımızı titizlik içerisinde ve dikkat ile gerçekleştirmektedir. Sadece ilaçlama teknisyenlerimiz değil, çağrı merkezlerimizde çalışan müşteri temsilcilerimiz de alanında eğitimli uzman kişilerden oluşmaktadır. Profesyonel ilaçlama uygulamalarımızı İstanbul, Ankara, İzmir ve Kocaelinde gerçekleştiriyoruz. Tüm bu şehirlerde gerçekleştirdiğimiz böcek ilaçlama, fare ilaçlama uygulamalarımızda %100 müşteri memnuniyetine sahibiz. Yaşadığınız böcek sorununu bitirmeden uygulama takibini bırakmıyor, alanı terk etmiyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız bizleri kısa sürede sonuca götürüyor.

Sizlerde böcek ilaçlama, fare ilaçlama uygulamalarımızdan yararlanmak için 7 gün 24 saat çağrı merkezimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!