Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

BEYLİKDÜZÜ TAHTAKURUSU İLAÇLAMA

BEYLİKDÜZÜ TAHTAKURUSU İLAÇLAMA

BEYLİKDÜZÜ TAHTAKURUSU İLAÇLAMA,

İstanbul ‘un en güvenilir ilaçlama şirketi Beylikdüzü Böcek İlaçlama, her türlü haşere probleminde sağladığımız başarıyı, tahtakurusu ilaçlama uygulamalarımızda da sağlıyoruz. En zorlu böcek türlerinden biri olan tahtakurularından bireysel yöntemler ile kurtulmak imkansızdır. Kesinlikle uzman bir ilaçlama firmasından destek alınmalıdır.

EVİNİZİ / İŞ YERİNİZİ İSTİLA EDEN TAHTAKURULARINI YAKINDAN TANIYALIM

Tahtakurusu, kızılımsı kahverengi renklerinde olan ve kan emici sınıfındaki haşere türüdür. Araştırmalara göre 1 saat içerisinde 30 tane yumurta üretebilen tahtakuruları, genellikle 5 – 7 mm boyutlarındadır. Genellikle gece vakitleri aktif olan tahtakurularının diğer isimi yatak böceğidir. Isırıkları genellikle boyun, sırt, vücudun üst kısımları, kollar ve omuzlarda görülür. Hava durumundan ve nem oranından bağımsız her koşulda yaşayabilirler.

Yatak böceği isminden de anlaşılacağı üzere, dinlenmek veya uyumak için uzandığınız yatak veya koltuklarınızda yaşam faaliyetlerini sürdürmektedirler.

TAHTAKURUSU İLE MÜCADELE

Bu haşerelerde bireysel uygulama yöntemleri ile bir sonuç elde edilmez. Mutlaka güvenilir ve Sağlık Bakanlığı onaylı bir ilaçlama firmasından destek alınmalıdır. Önlem alınmadığı takdirde alanda böcek üremesi gerçekleşecek ve tahtakurusu probleminiz daha da artacaktır. Bu durum hem sağlığınız açısından hem de zaman kaybı olması açısından sizi zarara uğratacaktır.

İstanbul ‘un en başarılı böcek ilaçlama firması Beylikdüzü Böcek İlaçlama, tahtakurusu problemlerinizde sıvı ilaçlama uygulamasını kullanıyoruz. Son teknoloji olan pompa ve spreyleme yöntemi ile evinizde / iş yerinizde var olan tahtakurularını tamamıyla yok ediyoruz. Böceklerin girip gezebileceği, yuva yapabileceği alanları tespit ederek, özellikle o alanlara yoğunlaşıyoruz.

Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylı ve ruhsatlı ilaçlarımız tamamıyla biyosidaldır. Çevre ve insan sağlığına kesinlikle zararı yoktur. Aynı zamanda rezidüel olan ilaçlarımız evinizde / iş yerinizde, mobilya, giysi ve eşyalarınız üzerinde kesinlikle leke ve iz bırakmamaktadır.

TAHTAKURUSU İLAÇLAMA ÖNCESİ VE SONRASI YAPILACAKLAR / YAPILMAYACAKLAR

İlaçlama öncesi yapmanız gereken tek şey, açıkta gıda maddesi varsa ağzını kapatmanız olacaktır. Bunun dışında hiçbir eşyanızın yerini değiştirmeniz gerekmemektedir. İlaçlama sonrası günlerce evinizi terk etmenize gerek yok. Bir hafta ara ile iki ayrı periyod şeklinde gerçekleştirdiğimiz, tahtakurusu ilaçlama uygulamalarımızda, ilaçlama sonrası evinizin yalnızca 2 saat kadar kapalı kalması yeterli olacaktır. Daha sonrasında 30 – 45 dakika kadar havalandırıp gündelik yaşantınıza devam edebilirsiniz.

İlaçlama sonrası en dikkat edilmesi gereken şey, ilaçlarımızın böcekleri temas yolu ile öldürmesi sebebiyle bir hafta on gün kadar ıslak temizliğin (vileda vb.) yapılmamasıdır.

Böcek ilaçlama ekiplerimiz, alanında deneyimli ve eğitimli teknisyenlerden oluşmaktadır. Beylikdüzü böcek ilaçlama, uygulamalarımızdan yararlanmak için bizlere 7 gün 24 saat çağrı merkezimizden ulaşabilir, istediğiniz gün ve saat için randevu oluşturabilirsiniz.

BEYLİKDÜZÜ İLÇESİNDE HİZMET VERDİĞİMİZ MAHALLELER

Adnan Kahveci Mahallesi, Barış Mahallesi, Beylikdüzüosb Mahallesi, Büyükşehir Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Dereağzı Mahallesi, Gürpınar Mahallesi, Kavaklı Mahallesi, Marmara Mahallesi, Sahil Mahallesi ve Yakuplu Mahallesi’nde hizmet vermekteyiz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!