Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

ETİMESGUT FARE İLAÇLAMA

ETİMESGUT FARE İLAÇLAMA

ETİMESGUT FARE İLAÇLAMA,

Fareler çok hızlı çoğalan bir tür olduğundan, bireysel yöntemler ile baş edebilmek imkansızdır. Yaşayan fareyi yakalayıp ortadan kaldırsanız bile, ortamda onun gibi onlarcası olabilir. Fareler asla yalnız gezmezler. Etimesgut Fare İlaçlama olarak, bizim orada bilmediğimiz tek şey farelerin sayısıdır. İnsan sağlığına hiçbir zararı olmayan ilaçlarımız ile gerçekleştirdiğimiz fare ilaçlama hizmetimizden faydalanabilmek için çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

FARELER SAHİP OLDUKLARI YAPILARIYLA NE TÜR ZARARLAR VERİR?

Tüylü bir yapıya sahip olan farelerin vücutlarında toplamda 4 ayağı bulunmaktadır. Ayaklarında bulunan tırnakları sayesinde çok yüksek yerlere tırmanıp yüksek katta bulunan dairenizi / iş yerinizi talan edebilirler. Oldukça keskin olan kulakları sayesinde, sizin duyamayacağınız frekanstaki sesleri bile duyabilirler. Bu sayede daha siz ne olduğunu anlayamadan sesinizi fark edip bir anda ortadan kaybolabilirler. Vücut bitiminde bulunan kuyruklarını genellikle tutunma aracı olarak kullanırlar. Fareler bazen çok sert cisimleri bile kemirebilirler. Bu kemirme işlemi, dişlerinin körelmesine sebep olsa da farelerin dişlerinin kendilerini yenileme özelliği bulunmaktadır. Zarar gören dişleri, çok kısa bir süre içerisinde eski halini almaktadır.

Evinizin ya da iş yerinizin çeşitli yerlerini kemirerek ortamda bulunan gıda ve eşyalarınıza da zararlar vermektedirler. Çoğu zaman kemirdikleri kablolar yüzünden büyük yangınlara sebebiyet verebilmektedirler. Mobilya, eşya, kablo ve gıdalara zarar vermelerinin yanı sıra, siz uyurken salgıladıkları narkoz etkisi olan tükürükleri sayesinde fark etmediğiniz ısırıklarıyla çeşitli hastalıkları da bulaştırabilirler. Farelerin genellikle kanalizasyonlarda dolaştıkları bilinmektedir. Yaşam alanınıza kanalizasyonlardan taşıyacağı bakteri ve mikroplar yüzünden sebep olabileceği hastalık sayısını tahmin edebilirsiniz.

Bu zararlı kemirgenlerden kurtulabilmek için güvenilir bir fare ilaçlama şirketinden destek almanız gerekmektedir.

FARELER NASIL ÇOĞALIR?

Fareler, diğer haşere türlerinden farklı olarak doğurarak çoğalırlar. Çok hızlı üreyen bu kemirgenler ortalama olarak yılda 5 – 10 defa ürer ve her defasında 8 – 10 adet yavru dünyaya getirirler.

Oldukça hızlı çoğalan bu kemirgenlerden kurtulabilmeniz için Etimesgut Fare İlaçlama servisimizden destek alabilirsiniz.

EVİNİZDE/İŞ YERİNİZDE FARE OLDUĞUNU NASIL ANLARSINIZ?

Evinizde ya da iş yerinizde farenin kendisi ile direkt olarak karşılaşabilirsiniz. Ya da temizlik yaparken karşılaşmış olduğunuz fare pislikleri, farelerin varlığının en büyük kanıtıdır. Fare dışkısı pirinç tanesi büyüklüğünde ve siyah renktedir.

FARE PROBLEMİNİZDEN NASIL KURTULABİLİRSİNİZ?

Yaşam alanınızda sağlığınız için tehlike oluşturan bu kemirgenlerden kurtulmak için mutlaka profesyonel bir destek almanız gerekmektedir. Zamanında alınmayan önlemler, fare probleminizin artmasına sebep olacaktır.

Etimesgut Fare İlaçlama, en iyi ilaçlama firması olarak, çevreye ve insan sağlığına zararlı olmayan Sağlık Bakanlığı onayı ilaçlarımız ile gerçekleştirdiğimiz fare istasyonu uygulamalarımız ile farelerden tamamıyla kurtulmanıza yardımcı olabiliriz.

Fare probleminize kökten çözüm bulabilmek için 0850 808 87 11 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşıp, fare ilaçlama, yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve garantili fare ilaçlama servisimizden faydalanabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!