Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

EV BÖCEK İLAÇLAMA

EV BÖCEK İLAÇLAMA

EV BÖCEK İLAÇLAMA

Evlerimiz hayatımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz yaşam alanlarımızın en başında gelir. Herkes evinde rahat ve hijyen içerisinde yaşamak ister. Bu her insanın hakkıdır. Evlerimiz de sağlığımız açısından bir tehdit olmadan rahatlık içerisinde yaşamak bizi her zaman mutlu eder. Zaman zaman ortamlarımıza gelen ve burada yuvalanan böcekler ortamımızdaki hijyenimizi yok ederler. Taşıdıkları birçok hastalığı bizlere bulaştırma riskleri de olduğu için sağlığımızı tehdit ederler.

Karşılaşılan pire, tahta kurusu, tahta kurdu, karınca, örümcek, çiyan, uyuz böceği, uyuz böceği gibi türler için sıvı ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştiririz. Sıvı ilaçlama uygulamalarımızı spreyleme pompa ya da böceğin türüne göre ulv teknikleri ile gerçekleştiririz. Sıvı ilaçlama ile ilaçlanacak tüm alan detaylı bir şekilde ilaçlanır. Bu sayede ortamdaki tüm böceklerden kısa süre içerisinde kurtuluruz. Sıvı ilaçlamalarımız kokulu ve kokusuz şekilde yapılabilmektedir.

Profesyonel ilaçlama uygulamalarımızdan yararlanmak için bir telefon kadar uzağınızdayız. Sağlık Bakanlıgı ve Dünya Sağlık Örgütü onaylı ilaçlarımız biyosidal ilaçlardır. Yani ilaçlarımızın insan sağlığına hiçbir zararı yoktur. İlaçlarımızın insan sağlığına bir zararı olmadığı gibi hayvanların sağlığına ve bir bitkiye dahil hiçbir zararı yoktur. İlaçlarımız aynı zamanda rezidüel ilaçlardır. İlaçlanan alanda hiçbir leke iz oluşmaz. İlaçlama işlemlerimizi gerçekleştiren teknisyen ekibimiz alanında eğitimli, uzman ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirdiğimiz ev böcek ilaçlama uygulamalarımızdan yararlanmak için bizlere 7/24 çağrı merkezimizden ulaşabilir ve istediğiniz gün ve saate randevu oluştura oluşturabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!