Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

HALI BÖCEĞİ İLAÇLAMA

HALI BÖCEĞİ İLAÇLAMA

HALI BÖCEĞİ İLAÇLAMA,

İstanbul ve Kocaeli illerinin en iyi böcek ilaçlama firması Bilim Böcek İlaçlama, alanında uzman teknisyenlerimiz ile gerçekleştirdiğimiz ilaçlama uygulamalarımızla, sağlığınızı korurken sizi istenmeyen, zararlı haşerelerden de kurtarıyoruz. Diğer bütün haşerelerde olduğu gibi halı böceği problemlerinizde de işimizi son derece ciddiyet çerçevesinde yapıyoruz.

HALI BÖCEKLERİ VE VERDİKLERİ ZARARLAR

Halı böceği, kıl, yün ve tüyden olan bütün eşyalarla beslenebilen bir böcek türüdür. Adından da anlaşıldığı gibi genellikle evlerde halıların üzerinde bulunan mikrop ve bakteriler onların besin kaynağıdır. Gözle görülmeyen bu küçük böcekler, genel olarak yerlerde ve tüylü zeminlerde yaşamaktadır. Renkleri üç farklı tonda olup, siyah halı böceği, kahverengi halı böceği ve sarı renkli halı böceği olarak karşımıza çıkarlar. Vücut yapıları küçük olup, yakından incelendiği zaman oval ve ince uzun bir yapıya sahip oldukları görülmektedir. Sırt bölgelerinde dik şekilde tüyleri vardır. Kabukla kaplı bir dış yüzeye sahiptir. Yaşam süreleri ortalama 2 ay kadar olan halı böcekleri, yumurtlayarak çoğalır.

Bir takım eşyalara da zarar verdiği görülen bu böcekleri yok etmek gerekmektedir. Karanlık ve rutubetli yerleri seven bu böceklerden dışarıdan temin edilen ilaçlarla kurtulmak mümkün değildir. İlaçlama hizmeti alınmadığı takdirde alanda üreme gerçekleşecek ve kısa sürede bu böcekler yüzlerce sayıya ulaşacaktır.

Halı böcekleri gezindikleri yerlerde birçok mikrop ve bakteri bırakarak insan sağlığını olumsuz etkilemektedir. Güve ile benzerliği ile bilinen bu haşere, eşyalara zarar vermesi sebebiyle maddi kayıplara sebep olacaktır. Hijyen ve sağlığınızı olumsuz yönde etkileyen bu böceklerden kurtulmak yalnızca doğru ilaçlama ile mümkün olacaktır.

İstanbul’un ve Kocaeli ‘nin en güvenilir böcek ilaçlama firması Bilim İlaçlama, sizlere en uygun halı böceği ilaçlama fiyatları ile hizmet vererek, bu böceklerin bulaştırabileceği hastalıklara ve sebep olabileceği maddi zararlara engel olmaktayız.

HALI BÖCEĞİ İLAÇLAMA,

Halı böceği ilaçlama, uygulamalarımızı pompa ve spreyleme veya ULV (sisleme) yöntemlerini kullanarak gerçekleştiriyoruz. Uyguladığımız bu yöntemler ile sıvı ilaçlama yaparak, evinizin her yerini detaylı bir şekilde ilaçlıyoruz. Alanın büyüklüğüne göre değişkenlik göstermekte olan ilaçlama uygulamalarımız genellikle 15 – 20 dakika kadar sürmektedir.

Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı ilaçlarımız ile verdiğimiz halı böceği ilaçlama hizmetimizden faydalanmak, halı böceği, halı böceği ilaçlama, halı böceği ilaçlama, yöntemleri ve diğer tüm haşere problemleriniz hakkında detaylı bilgi almak için 7/24 açık olan Bilim Böcek İlaçlama, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!